Zaśpiewała kolędę i błyskawicznie stała się hitem internetu. Ale uwaga! Oglądacie na własną odpowiedzialność

20.12.2017 14:15
Małgorzata Godlewska to kolejna osoba, która stara się o miano celebrytki. Salony chce zdobyć jako piosenkarka. Uda się? Zobaczcie.

Małgorzata Godlewska marzy o karierze piosenkarki. Na swój profil na Facebooku wrzuca wiele filmików, na których śpiewa i buja się w rytm muzyki. Jej repertuar jest bardzo różnorodny. Możemy usłyszeć jej wersję "Byłam różą" Kayah, piosenki "Pada śnieg" oraz uduchowione wykonanie kolęd. Internauci są bezlitośni dla jej talentu, lub raczej - jego braku.

Pod nagraniami zostawiają wiele nieprzyjemnych komentarzy. Nie tylko oceniają głos Godlewskiej, lecz także zwracają uwagę na jej zachowanie podczas śpiewania. Najwięcej hejtu spadło na nią po wykonaniu kolędy "Jezus malusieńki".

Tego Jezusa to ty ranisz.
No playback pierwsza klasa. Prawie jak Mandaryna.
Rusza ustami jak karp przed zarżnięciem - piszą.

Zresztą sami możecie przekonać się, jak to wygląda. Ostrzegamy! Tego nie da się odzobaczyć. Sądząc po liczbie udostępnień, Małgorzacie udało się zyskać rozgłos. Jednak chyba nie o takiej sławie marzyła...

Kim jest Małgorzata Godlewska?

Małgorzata Godlewska nie wzięła się znikąd. Pracuje jako modelka i jest siostrą Magdaleny Godlewskiej, która wystąpiła w programie "Damy i wieśniaczki" oraz Moniki Esmeraldy, uczestniczki "Ex na plaży".

Jak Wam się podoba talent Małgorzaty?

AW

Wiesz, które słowo wybrać, żeby nie zmienić znaczenia zdania? Quiz z synonimów
1/15Wyróżnione słowo zastąp wymienionymi, tak żeby zdanie nie zmieniło swojego znaczenia. ''Udało nam się PRZECIĄGNĄĆ Pawła na naszą stronę''

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (67)
Małgorzata Godlewska śpiewa kolędę "Jezus malusieńki". HIT! Oglądacie na własną odpowiedzialność
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m

  Oceniono 39 razy 39

  Usta ledwie jej się domykają, ale paszczę ma jak jamochłon z sekszopu. To raczej wygląda jak pokaz możliwości ustnych:))))

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 35

  Plotek - '' oglądacie na własną odpowiedzialność'', ale sami zamieszczacie takie bzdury. Rozpowszechniacie debilizm i dzięki takim jak Wy społeczeństwo idiocieje.

 • zoltan_waw

  Oceniono 19 razy 19

  "Małgorzata Godlewska nie wzięła się znikąd. Pracuje jako modelka i jest siostrą Magdaleny Godlewskiej, która wystąpiła w programie "Damy i wieśniaczki" oraz Moniki Esmeraldy, uczestniczki "Ex na plaży"."

  Niczego głupszego w życiu nie czytałem.Ale macie rację- nie wzięła się znikąd. Wypadła wprost ze środka du.....

 • Gość: ło matko

  Oceniono 23 razy 19

  Paskudny paszczur

 • Gość: 123

  Oceniono 18 razy 18

  modelka czego?

 • Gość: Karlson

  Oceniono 14 razy 14

  screeny jak z pornola....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane