Tom Hardy przegrał zakład z Leonardo DiCaprio. Nie zgadniecie, co musiał zrobić. Na TYM zdjęciu widać wszystko

Tom Hardy przegrał zakład z Leonardo DiCaprio. Przez to na jego ramieniu pojawił się nowy tatuaż. Jego treść? Wymowna!

Tom Hardy i Leonardo DiCaprio przyjaźnią się odkąd poznali się na planu "Incepcji". Ostatnio wyszło na jaw, że Hardy przegrał zakład, w którym założyli się o to, że dostanie Oscara za drugoplanową rolę w "Zjawie". Statuetka trafiła jednak do Marka Rylansce'a, a Hardy zyskał nowy tatuaż o treści wymyślonej przez Leo.

Aktor wykazał się sporym poczuciem humoru. Treść hasła brzmi: "Leo wie wszystko". Hardy odwlekał w czasie wykonanie tatuażu, tłumacząc, że DiCaprio wybrał słaby projekt.

To był naprawdę gó*niany charakter pisma. Powiedziałem mu: "OK, zrobię to, ale musisz to napisać właściwie" - zdradził w rozmowie z "Esqiure".

Wykazał się jednak honorem. Na zdjęciu możemy dostrzec na jego ramieniu nowy tatuaż, który zaprojektował Leonardo DiCaprio. Ich przykład pokazuje, że trzeba uważać, o co się zakładamy:)

Aktorzy udowodnili, że mają naprawdę duże poczucie humoru. I za to ich jeszcze bardziej uwielbiamy!

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Tom Hardy przegrał zakład z Leonardo DiCaprio. Musiał zrobić... TATUAŻ
Zaloguj się
 • Gość: nevah

  Oceniono 3 razy 1

  Dowód na to że polacy (z małej napisane z premedytacją, zastanawiajcie się dlaczego) nie potrafią czytać ze zrozumieniem (ma to niewątpliwie związek z tym że ponad połowa narodu stroni od książek).

  Już śpieszę z wyjaśnieniem: wszyscy spodziewają się zobaczyć wspólne zdjęcie wytatuowanego Toma i Leo obok a tym czasem mowa jest tylko o tym że Hardy pokazuje tatuaż. Dodane tu zdjęcie to jak na razie najlepsze bo jedyne jakim dysponuje prasa na którym faktycznie ten tatuaż widać - łatwo można dostrzec frag, "Leo know better". Ci którzy chcieli sobie pokpić z autora artykułu sami się pogrążyli.

  Nie ma za co.

 • as-zalogowany

  Oceniono 1 raz 1

  TEN aktor zrobił TO. Zaniemówiłem i jestem w szoku. Internety jego. A to wszystko na TYM wspólnym zdjęciu, które akurat zapomnieliśmy zamieścić. Ale klikajcie, klikajcie...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Tom Hardy! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX