Obóz Lewandowskiej wyprzedał się w... 15 minut! Wiemy, ile kosztuje i jak wygląda od kulis. Niektórych uczestników doskonale znacie

Trwa "Camp by Ann", czyli obóz organizowany przez Annę Lewandowską. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wiemy, ile trzeba zapłacić za taką przyjemność i jak wyglądają kulisy przedsięwzięcia.

Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy "Camp by Ann". Mimo obowiązków rodzicielskich, trenerka nie przerwała spraw zawodowych i nadal chętnie wyjeżdża ze swoimi podopiecznymi. Obecnie przebywa z nimi w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś". Obóz treningowy potrwa do 3 lutego, a biorą w nim udział doskonale znane Wam gwiazdy.

Z Anną Lewandowską trenują m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Zosia Ślotała. Obie panie chętnie pokazują kulisy obozu na swoich Instagramach. Można zobaczyć tam m.in. menu, które przygotowała "Lewa" czy poranne treningi. Więcej zobaczycie w załączonym do artykułu wideo. 

Na specjalne zaproszenie trenerki przyjechał także Jakub Wesołowski, który poprowadził wykład dla uczestników wydarzenia. 

Znam Kubę od wielu lat, ale to, w jaki sposób poprowadził wykład dla uczestników... WOW! Jestem pod wrażeniem! Potrafi inspirować! To człowiek o wielkim sercu i ambicjach! - napisała Lewandowska pod zdjęciem z aktorem.
 

Ile kosztuje obóz z Anną Lewandowską? 

Obozy treningowe Anny Lewandowskiej "Camp By Ann" cieszą się naprawdę dużym powodzeniem. O trwającym właśnie wyjeździe trenerka informowała już kilka miesięcy temu. Miejsca wyprzedały się w... 15 minut! Za tydzień pod okiem jednej z najpopularniejszych trenerek w Polsce trzeba zapłacić 3000 zł. Cena obejmuje nie tylko treningi i wykłady motywacyjne, ale także m.in. zakwaterowanie w domkach o wysokim standardzie, wyżywienie, odnowę biologiczną, ubezpieczenie, opiekę lekarza oraz zdrowe upominki od Lewandowskiej. 

Gwarantuję solidną dawkę różnorodnych form aktywności fizycznej, dużą porcję wiedzy i motywacji. Nawiążesz tu nowe znajomości, stworzysz kolejne Healthy Team’y, wywieziesz niezapomniane wspomnienia i naładujesz się pozytywną energią. Ponadto oferuję zdrowe posiłki według moich przepisów i pokażę jak pracować z własnym ciałem - gwarantuje Lewandowska na swojej stronie internetowej. 

Wybierzecie się na kolejny obóz? A może ktoś z Was już był i chce się pochwalić doświadczeniami? Dajcie znać w komentarzach!

JT 

Więcej o: