Tak Jane Fonda wyglądała na gali. Potem pokazała się w tej samej kreacji, ale bez grama makijażu. Podpis rozbawił nas do łez

Jane Fonda opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia: jedno z uroczystej gali, na której zachwyciła swoim wyglądem, a drugie tuż po całonocnej imprezie.

Na minionej gali LA Museum of Modern Art pojawiła się m.in. Jane Fonda. Aktorka na tę okazję wybrała oszałamiającą kreację z odkrytymi ramionami. Do tego delikatna biżuteria, perfekcyjny makijaż i fryzura... W efekcie nie dało się oderwać od niej wzroku. Zdjęciem z imprezy 80-latka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Oto ja na czerwonym dywanie w gali LA Museum of Modern Art - napisała pod zdjęciem.
 

Chwilę później aktorka opublikowała kolejne zdjęcie, na której stoi w kuchni dokładnie w tej samej stylizacji, ale już bez grama makijażu o poranku dnia następnego. 

Oto ja następnego ranka. Nie mogłam rozpiąć sukienki, więc spałam w niej. Nigdy nie chciałam mieć męża w moim życiu aż do teraz - podpisała zdjęcie. 
 

W ten sposób gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Brawo! A dla nas... W każdym wydaniu prezentuje się znakomicie. 

embed

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.