Tak córka Izabeli Trojanowskiej wyglądała 12 lat temu. Dziś ma 27 lat i studiuje w Berlinie. Wyrosła na piękną kobietę!

Izabela Trojanowska razem z córką, Roxanną, udzieliły wspólnie wywiadu dla dwutygodnika "Gala". Opowiadają w niej o swoich relacjach i życiu na odległość.

Roxanna Trojanowska unika rozgłosu. Dziewczyna ma 27 lat, urodziła się w Berlinie i jest owocem związku Izabeli Trojanowskiej i jej byłego już męża, Marka Trojanowskiego. W najnowszym wydaniu dwutygodnika "Gala" razem z matką wspólnie udzieliła wywiadu, w którym opowiadają o swojej relacji.

Izabela Trojanowska chętnie dzieli się na Facebooku zdjęciami swojej córki. Nic dziwnego, wyrosła ona na piękną kobietę!

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Fani piosenkarki również są pod wrażeniem urody Roxanny.

Śliczna!
Podobna do mamy!
Piękna dziewczyna! - czytamy w komentarzach.

A czym zajmuje się córka Trojanowskiej? Roxanna mieszka w Berlinie, gdzie studiuje prawo. Wcześniej studiowała antropologię na uniwersytecie w Wiedniu. Jak sama przyznaje, nie interesuje jej świat show-biznesu i nigdy nie chciała iść w ślady znanej mamy. 

Lubię obejrzeć w domu dobry film, pójść na koncert, poczytać coś wartościowego albo poćwiczyć przy salsie. Śpiewam tylko dla przyjemności.

Izabela przyznaje, że Roxanna przyszła na świat w idealnym dla niej momencie. 

Po latach kariery muzycznej w Polsce wyjechałam do Niemiec i postanowiłam zająć się domem. Odpoczywałam od muzyki i miałam czas dla dziecka. Żartowałam, że jesteśmy niemal ze sobą zrośnięte.

Po wspólnym mieszkaniu w Berlinie i codziennych spacerach Izabela zaczęła grać w "Klanie" i musiała dzielić życie pomiędzy Berlin a Warszawę. Jej córka przyznaje, że nigdy nie robiła jej z tego powodu wyrzutów - codziennie rozmawiały przez telefon a co dwa tygodnie spędzały wspólnie weekend.

Dla mnie to było naturalne, że mama musi pracować - dodaje.

Roxanna zna sześć języków: polski, niemiecki i angielski, których używa na co dzień, oraz łacinę, hiszpański i francuski. Odbyła też w kancelariach adwokackich w Warszawie, Nowym Jorku i Berlinie. W 2015 roku u boku swojej mamy zagrała epizod w serialu "Klan".

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.