Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę w centrum Warszawy. "Gdyby nie obawiał się kary, prawdopodobnie by mnie zabił". Aktor nie odpuścił

Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę w centrum Warszawy. Informację tę potwierdziła policja. Aktor całe zajście skomentował na Facebooku.

W środę Krzysztof Pieczyński miał się wdać w bójkę w centrum Warszawy - poinformował Polsat News. Informację tę potwierdziła Komenda Stołeczna Policji w rozmowie z portalem "Gazeta.pl":

Zostaliśmy poinformowani, że o godzinie 10:00 doszło do bójki na rogu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej. Pieczyński miał awanturować się z drugim mężczyzną. Doszło do szarpaniny, w trakcie której obaj mężczyźni mieli zadawać ciosy.

Aktor na antenie Polsat News relacjonował całe zajście.

Mija mnie facet i mówi "ty pedale". Poszedłem za nim, dotknąłem go w ramię i spytałem "dlaczego pan nazwał mnie pedałem?". Zaczęły się bluzgi, których nie będę opowiadał, bo są to rzeczy okropne. Ziejący nienawiścią człowiek, który mówi "ty pedale", "ty ubeku" - relacjonował Krzysztof Pieczyński.

Z relacji aktora wynika, że próbował jeszcze rozmawiać, tłumaczyć, ale napotkany mężczyzna miał zacząć go kopać po nogach.

Odepchnąłem go. Udało mi się zrobić zdjęcie i wtedy uderzył mnie pięścią w twarz - dodaje aktor.

Krzysztof Pieczyński miał usłyszeć z ust atakującego go mężczyzny, że "w innych krajach takich jak on się likwiduje", a na pytanie, za co tak nienawidzi aktora, miał odpowiedzieć:

Bo masz czerwoną kurtkę. Masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek.

Komenda Stołeczna Policji w rozmowie z "Gazeta.pl" informuje, iż otrzymała dwa zawiadomienia o pobiciu: od aktora i od drugiego mężczyzny, którzy nawzajem oskarżają się o pobicie.

Krzysztof Pieczyński skomentował

Krzysztof Pieczyński na swoim profilu na Facebooku odniósł się do całego zajścia.

(...) Jednak tym razem upubliczniam to, co się stało. Mniej boli mnie to, że zostałem pobity, ale bardziej nienawiść człowieka, który to zrobił. Zachowywał się w taki sposób, że gdyby nie obawiał się kary prawdopodobnie by mnie zabił przekonany o własnej słuszności. Podobni do niego mają dość nienawiści, żeby nieść przed sobą krzyż i chrystianizować Europę. Myślę, że ludzie podobni do niego są współczesnymi patriotami, katolikami oraz przyszłymi członkami Obrony Terytorialnej zakładanej przez ministra Macierewicza (...) - napisał na swoim Facebooku.

AG

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (16)
Krzysztof Pieczyński wdał się w bójkę w centrum Warszawy. Jest jego komentarz i zdjęcia pobitej twarzy
Zaloguj się
 • Gość: 123

  Oceniono 21 razy 13

  Panie Krzysztofie- pełne poparcie!!! czasem nie ma co bawić się w bierny opór, czasem trzeba autentycznie się postawić- to kwestia honoru. Dla mnie jest Pan wygrany. Nie popieram przemocy, ale tutaj biję brawo.

  Plotku- dokształć się nieco, bo Pan Krzysztof jest znany nie tylko z serialu Na dobre i na złe, no chyba, ze Waszej ekipie. Oraz wstydźcie się- bo charakter w jakim napisaliście "artykuł" o świecącej cyckami, nic nie znaczącej dziewczynie Artura Szpilki, a ton w jakim utrzymany jest powyższy tekst- zatrważają. Macie ciekawych idoli. Pogratulować.

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 9

  No tak. Spotkał prawilnego prawokatopolaka.

 • radosny_franciszek

  Oceniono 11 razy 9

  zgaduje - kibic wyklęty...

 • ketjow1978

  Oceniono 12 razy 6

  Tak się kończy kolaboracja władzy z bandytami. Żebyście się tylko Panie i Panowie z PiS za jakiś czas nie zdziwili, gdy ci bandyci przyjdą i po was.

 • Gość: emigrant

  Oceniono 11 razy 5

  Polska to sredniowieczna wiocha pelna dulszczyzny i koltunerii. Jest Pan jednym z niewielu Polakow, ktorych obecnie szanuje. Szkoda czasu i poswiecenia dla tego narodu, Panie Krzysztofie. Proponuje permanentna emigracje a "prawomyslni" Polacy niech sie zadusza we
  wlasnym smrodzie.

 • ludpracujacy

  Oceniono 9 razy 3

  "Zbawienie nadejdzie w chwili, gdy ostatni z władców zostanie uduszony kiszkami wydartymi z brzucha ostatniego z klechów".
  Denis Diderot

 • Gość: gość_ona

  Oceniono 15 razy 3

  Jest świetny. I przystojny. Jeden z lepszych pod każdym względem. Mądry wpis na fb

 • bartooolooo

  Oceniono 3 razy 1

  Krzysztof Pieczyński jest znany nie tylko z serialu dla tłuszczy. Może się dokształćcie "dziennikarze" w temacie jego dokonań aktorskich. Dodatkowo nie jest plastikowym celebrytą, ale ma coś do powiedzenia. Ma odwagę mówić rzeczy kontrowersyjne i trudne, nie zabiega o tani poklask. I miał odwagę mimo wieku, co tu dużo mówić - stanąć do konfrontacji z polskim typowym zimniorem narodowo-socialistyczno-katolskim. Szacunek.

 • Gość: dedek

  Oceniono 10 razy 0

  Pytanie podstawowe: jest gejem czy nie? Jeśli tak, to nie ma się o co obrażać i iść dalej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX