Magda Welc wyrosła na piękną kobietę. A jak wyglądają inne dzieci z talent show po latach? Największe wrażenie robi ONA

Wiele lat temu jako dzieci podbiły serca Polaków, biorąc udział w telewizyjnych programach typu talent show. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują Klaudia Kulawik, Georgina Tarasiuk oraz Magda Welc?
Klaudia Kulawik w 'Mam Talent' Klaudia Kulawik w 'Mam Talent' KAPIF.pl

Klaudia Kulawik

Klaudię Kulawik poznaliśmy prawie 10 lat temu w programie 'Mam Talent', kiedy była jeszcze nieśmiałym, 11-letnim dzieckiem. Minęło sporo czasu od zakończenia talent show, więc nic dziwnego, że życie uczestników bardzo się zmieniło. Kulawik podczas niedawnej rozmowy w TVN-ie zdradziła, czym się obecnie zajmuje.

Klaudia Kulawik
agencja/East News

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik TVN

Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik obecnie ma 20 lat i nie przestaje się rozwijać muzycznie, kształcąc się właśnie w tym kierunku. W minionym roku skończyła szkołę muzyczną i rozpoczęła studia w Londynie.

W zeszłym roku ukończyłam II stopień szkoły muzycznej w Katowicach, w klasie fletu poprzecznego. Postawiłam wszystko na jedną kartę, zdecydowałam, że to wokal, śpiew, to jest coś, co chcę robić w życiu. Wyjechałam do Londynu, tam rozpoczęłam studia, tam mieszkam - wyznała w 'Dzień Dobry TVN'.

Klaudia Kulawik
Kapif

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik mat. prasowe

Klaudia Kulawik

Kulawik tworzy swoje piosenki, teksty, kompozycje i uczy się produkcji, bo tego wymagają od niej studia wokalne. Przyznaje, że chce, by jej twórczość ją określała, bo zmieniła się od czasu przygody w programie.

Klaudia Kulawik
Kapif

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Screen: YouTube

Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk w 1999 roku wystąpiła w hitowym programie 'Szansa na sukces' i od razu podbiła serca wszystkich. 11-letnia dziewczynka w poruszający sposób wykonała utwór Natalii Kukulskiej 'Dłoń'. 3 lata później wydała swoją debiutancką płytę 'Georgina'.

Georgina Tarasiuk
Instagram/georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk
Instagram/georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Screen: Youtube

Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk obecnie ma 29 lat. Ukończyła szkołę muzyczną i wciąż jest związana z muzyką. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z Piotrem Rubikiem oraz Violettą Villas. Jest nie tylko piosenkarką, lecz także autorką tekstów oraz kompozytorką. Wyrosła na piękną kobietę!

Georgina Tarasiuk
Instagram/georginatarasiuk

Magda Welc zdobyła popularność, biorąc udział w 3. edycji hitowego programu 'Mam talent!'. 12-letnia wtedy dziewczynka zdobyła serca jurorów, publiczności i widzów przed telewizorami. Oczarowała nie tylko swoim ujmującym głosem, ale również i bardzo dojrzałym, emocjonalnym repertuarem. Dziś już 19-letnia piosenkarka wyrosła na piękną kobietę. Sami zobaczcie, jak obecnie wygląda i jak się zmieniała. Magda Welc zdobyła popularność, biorąc udział w 3. edycji hitowego programu 'Mam talent!'. 12-letnia wtedy dziewczynka zdobyła serca jurorów, publiczności i widzów przed telewizorami. Oczarowała nie tylko swoim ujmującym głosem, ale również i bardzo dojrzałym, emocjonalnym repertuarem. Dziś już 19-letnia piosenkarka wyrosła na piękną kobietę. Sami zobaczcie, jak obecnie wygląda i jak się zmieniała. Screen: TVN

Magda Welc

Magda Welc zdobyła popularność w 2010 roku, biorąc udział w 3. edycji hitowego programu 'Mam talent!'. 12-letnia wtedy dziewczynka zdobyła serca jurorów, publiczności i widzów przed telewizorami. Oczarowała nie tylko swoim ujmującym głosem, ale również i bardzo dojrzałym, emocjonalnym repertuarem. Dziś już 19-letnia piosenkarka wyrosła na piękną kobietę.

Magda Welc
Screen: Facebook/magdalena.welc.319?lst=100000702864600%3A100006593408793%3A1512844011

Magda Welc w duecie z Michałem Bajorem. Magda Welc w duecie z Michałem Bajorem. PLOTEK EXCLUSIVE

Magda Welc

Magda Welc nie poprzestała na udziale w talent show. Obecnie swój talent dalej rozwija w szkole muzycznej.

Magda Welc
Screen: dziendobry.tvn.pl

Magda Welc Magda Welc Plejada.pl

Magda Welc

Magda Welc ma już na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami, takimi jak: Edyta Geppert czy Michał Bajor. W 2011 roku brała udział w benefisie Violetty Villas.

Magda Welc
Screen: Facebook/profile.php?id=100010323946709&lst=100000702864600%3A100010323946709%3A1512844202

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.