"Magda M." powraca! Będzie książka i nie tylko. "SE" zdradza szczegóły

Wszyscy pamiętamy "Magdę M.". Hitowy serial podbił serca widzów w 2005 roku. Wiosną ukaże się książka o przygodach bohaterki, ale to nie wszystko. Ma powstać też film.

Kultowy serial TVN o młodej prawniczce z Joanną Brodzik prawdopodobnie będzie miał swoją kinową kontynuację. Jakiś czas temu aktorka zapowiedziała na swoim Facebooku premierę powieści o dalszych losach bohaterów “Magdy M.”. Teraz “Super Expres” donosi, że na podstawie książki powstanie scenariusz do filmu.

Wiosną ukaże się książka "Magda M. 20 lat później" autorstwa Radosława Figury. To właśnie on odpowiadał za scenariusz serialu TVN. Według naszej wiedzy na niej będzie oparty scenariusz filmu - możemy przeczytać w “SE”.


Co więcej, w roli głównej wystąpi Joanna Brodzik. Niestety w kinowej wersji ma zabraknąć serialowego amanta, Pawła Małaszyńskiego, który wcielił się w rolę Piotra Korzeckiego.

Najwyraźniej aktor już nie przyciąga widzów przed telewizory, więc filmowcy stawiają na Brodzik.


Informacja o produkcji filmu nie została jeszcze potwierdzona, ale słowa Joanny Brodzik pozwalają nam przypuszczać, że to prawda. Aktorka ogłaszając premierę książki, użyła słów: na razie.

Magda i jej przyjaciele mają wielki potencjał. I jeszcze nie raz zaskoczą! Na razie w powieści - napisała Brodzik na swoim Facebooku


Macie sentyment do “Magdy M.”? Wybralibyście się do kina na ten film?

PC

Więcej o: