"Magda M." powraca! Będzie książka i nie tylko. "SE" zdradza szczegóły

Wszyscy pamiętamy "Magdę M.". Hitowy serial podbił serca widzów w 2005 roku. Wiosną ukaże się książka o przygodach bohaterki, ale to nie wszystko. Ma powstać też film.

Kultowy serial TVN o młodej prawniczce z Joanną Brodzik prawdopodobnie będzie miał swoją kinową kontynuację. Jakiś czas temu aktorka zapowiedziała na swoim Facebooku premierę powieści o dalszych losach bohaterów “Magdy M.”. Teraz “Super Expres” donosi, że na podstawie książki powstanie scenariusz do filmu.

Wiosną ukaże się książka "Magda M. 20 lat później" autorstwa Radosława Figury. To właśnie on odpowiadał za scenariusz serialu TVN. Według naszej wiedzy na niej będzie oparty scenariusz filmu - możemy przeczytać w “SE”.


Co więcej, w roli głównej wystąpi Joanna Brodzik. Niestety w kinowej wersji ma zabraknąć serialowego amanta, Pawła Małaszyńskiego, który wcielił się w rolę Piotra Korzeckiego.

Najwyraźniej aktor już nie przyciąga widzów przed telewizory, więc filmowcy stawiają na Brodzik.


Informacja o produkcji filmu nie została jeszcze potwierdzona, ale słowa Joanny Brodzik pozwalają nam przypuszczać, że to prawda. Aktorka ogłaszając premierę książki, użyła słów: na razie.

Magda i jej przyjaciele mają wielki potencjał. I jeszcze nie raz zaskoczą! Na razie w powieści - napisała Brodzik na swoim Facebooku


Macie sentyment do “Magdy M.”? Wybralibyście się do kina na ten film?

PC

Więcej o:
Komentarze (10)
"Magda M." powraca! "SE": Powstaje scenariusz do filmu
Zaloguj się
 • Gość: zbulwersowana

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Radek Figura-autor książki praktycznie wszystko zdementował. Będzie tylko książka, o filmie nikt na razie nie mówi i nikt nie ma w planie. Nie zabraknie jednak Piotra Korzeckiego, którego grał P. Małaszyński. Przestańcie w końcu konfabulować o relacjach między aktorami. Sa i były dobre. Tematów brak, czy co?????????>?

 • Gość: agg

  Oceniono 2 razy 2

  Bez Małaszyńskiego niewiele osób to zobaczy, ale to na pewno tylko spekulacje, bo ani Aśka, ani Paweł nic o tym nie wiedzą.

 • Gość: ram

  Oceniono 3 razy 1

  Brodzik wyraźnie potwierdziła w ostatnim wywiadzie dla Plejady, że o filmie nie ma mowy. Bedzie książka, której akcja dzieje się 10 lat później, ale o filmie nie ma mowy. Dlaczego więc najeżdżacie znowu na Małaszyńskiego? Kto za tym stoi? To nie może być zbieg okoliczności, bo wielokrotnie prostował te bzdury, dawali nawet razem z Brodzik pierwszą książkę na licytacje WOŚP ze swoimi dedykacjami.

  Dlaczego znowu najeżdżacie na Małacha???? Ktoś ponownie zapłacił za oczernianie aktora? Teraz juz wiemy kto za tym stoi, zastanawiamy się tylko ...po jakie licho to robi?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Potwierdzona jest tylko informacja o książce, którą napisał scenarzysta Magdy M, Pan Figura. Reszta to wymysły szmatławca.

 • Gość: ewe

  Oceniono 1 raz 1

  Fajne jesli bedzie cala obsada... Jeśli nie to jakby na sile kontynuacja :/

 • Gość: ania

  0

  bez Małacha absolutnie nie do przyjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Heniutka

  0

  bardzo chętnie obejrzałabym dalsze losy Magdy M.

 • Gość: zz

  Oceniono 4 razy -2

  Brodzik w serialu grała tak sztucznie, że nie dało się tego oglądać. 20 lat później może być tylko gorzej.

 • Gość: A.

  Oceniono 4 razy -2

  Boshe, to bylo takie badziewie! Ale na tle tego, co teraz mozna oglądać to w sumie może okazać sie nawet arcydzieło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX