Dziś córka Kasi Kowalskiej ma 20 lat i BARDZO kontrowersyjny wizerunek. Teraz pokazała się bez makijażu

20-letnia córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska, stale eksperymentuje z wyglądem. Teraz jej mama pokazała zdjęcie, na którym nie ma makijażu.

Od ponad roku w mediach zrobiło się głośno o 20-letniej córce Kasi Kowalskiej. Ola Kowalska jest owocem miłości piosenkarki i Kostka Yoriadisa. Dziewczyna rzadko bywa na salonach, ale za to aktywnie udziela się na Instagramie.

Z okazji świąt wspólne zdjęcie pokazała jej mama, Kasia Kowalska. Widzimy Olę w delikatnej odsłonie, bez makijażu, z naturalnymi włosami i w zwykłym, czarnym t-shircie. W takiej wersji jeszcze bardziej widać podobieństwo do mamy, prawda?

 

Ola wyrosła na piękną kobietę, choć stylizacje, które zazwyczaj prezentuje w sieci, są bardzo kontrowersyjne. Czego jak czego, ale stylu z pewnością nie można jej odmówić!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Córka Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa na co dzień mieszka i uczy się w Londynie. W mieście tym zakochała się już jako mała dziewczynka.

Kiedy Ola miała 9 lat, uwielbiała Harry'ego Pottera. Wybrałyśmy się na wycieczkę jego śladami. Już wtedy lubiła Londyn i mówiła, że chciałaby tutaj mieszkać - opowiedziała piosenkarka w "Twoim Stylu".

Moda od dawna stanowi pasję 20-latki, a z jej wiedzy chętnie korzysta Kasia Kowalska, która znowuż entuzjastką śledzenia trendów nie jest. Piosenkarka konsultuje z córką swoje stylizacje i przed każdym wielkim wyjściem prosi ją o radę. Zdarza się, że wysyła nawet zdjęcia ubrań, aby Ola mogła je ocenić.

Talent jest, uroda jest, znane nazwisko także. Świetlana kariera Oli wydaje się tylko kwestią czasu!

MM