Dziś córka Kasi Kowalskiej ma 20 lat i BARDZO kontrowersyjny wizerunek. Teraz pokazała się bez makijażu

20-letnia córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska, stale eksperymentuje z wyglądem. Teraz jej mama pokazała zdjęcie, na którym nie ma makijażu.

Od ponad roku w mediach zrobiło się głośno o 20-letniej córce Kasi Kowalskiej. Ola Kowalska jest owocem miłości piosenkarki i Kostka Yoriadisa. Dziewczyna rzadko bywa na salonach, ale za to aktywnie udziela się na Instagramie.

Z okazji świąt wspólne zdjęcie pokazała jej mama, Kasia Kowalska. Widzimy Olę w delikatnej odsłonie, bez makijażu, z naturalnymi włosami i w zwykłym, czarnym t-shircie. W takiej wersji jeszcze bardziej widać podobieństwo do mamy, prawda?

Ola wyrosła na piękną kobietę, choć stylizacje, które zazwyczaj prezentuje w sieci, są bardzo kontrowersyjne. Czego jak czego, ale stylu z pewnością nie można jej odmówić!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Córka Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa na co dzień mieszka i uczy się w Londynie. W mieście tym zakochała się już jako mała dziewczynka.

Kiedy Ola miała 9 lat, uwielbiała Harry'ego Pottera. Wybrałyśmy się na wycieczkę jego śladami. Już wtedy lubiła Londyn i mówiła, że chciałaby tutaj mieszkać - opowiedziała piosenkarka w "Twoim Stylu".

Moda od dawna stanowi pasję 20-latki, a z jej wiedzy chętnie korzysta Kasia Kowalska, która znowuż entuzjastką śledzenia trendów nie jest. Piosenkarka konsultuje z córką swoje stylizacje i przed każdym wielkim wyjściem prosi ją o radę. Zdarza się, że wysyła nawet zdjęcia ubrań, aby Ola mogła je ocenić.

Talent jest, uroda jest, znane nazwisko także. Świetlana kariera Oli wydaje się tylko kwestią czasu!

MM

Więcej o:
Komentarze (164)
Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej ma 20 lat i BARDZO kontrowersyjny wizerunek. Teraz pokazała się bez makijażu
Zaloguj się
 • Gość: cezar85

  Oceniono 276 razy 224

  wszystko z nią w porządku

  wygląda jak każda tępa małolata w jej wieku

 • bonenecklace

  Oceniono 125 razy 117

  Jak ja się cieszę, że załapałem się jeszcze na normalne czasy bez netu, dziubków, "fejsa" i tępej młodzieży. I przede wszystkim na lata 90., świetny okres dla muzyki, kultury. Teraz mamy, to co mamy.

 • Gość: Autor

  Oceniono 134 razy 108

  Interesuje się modą? Stosuje tapetę równie skutecznie jak ekipa remontowo-budowlana? Wrzuca "tysiące" zdjęć każdego dnia na największych stronach społecznościowych?
  Czyli typowa tępa cizia lat 20 czasów postfeminizmu.

 • krunghtep01

  Oceniono 112 razy 98

  O ile samouwielbienie ja nie zniszczy.Te miny do 'samojebek' swiadcza o tym ze strasznie sie sobie podoba.

 • Gość: Mariusz

  Oceniono 81 razy 71

  ładna dziewczyna ,a te wszystkie kombinacje , po pierwsze ja postarzają , po drugie odbierają urodę , małolaty są jednak głupie

 • Gość: Ja

  Oceniono 78 razy 52

  Bogata tandeta😦

 • Gość: xxx

  Oceniono 68 razy 48

  biedne dziecko , porąbało się w głóce

 • axermann

  Oceniono 53 razy 47

  Jednak matka ma dużo subtelniejsza urodę. Na ulicy widać całe tabuny dużo ładniejszych dziewczątek-choć pewnie równie "mądrych" jak Kowalska juniorka .

 • forfiter_jr

  Oceniono 45 razy 43

  Babka chyba niebrzydka, ale przez te tony make-upu, dziwne okulary i peruki trudno ocenić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX