Karolina Szostak odbiła "ukraińskiego milionera" innej kobiecie? Nie ona jedna. Odbijaczki show-biznesu

Karolina Szostak odbiła faceta innej kobiecie? Wszystko na to wskazuje... Ale nie ona jedna. Te gwiazdy po prostu lubią zajętych mężczyzn.
Karolina Szostak i Vlad, jej obecny partner z Ukrainy Karolina Szostak i Vlad, jej obecny partner z Ukrainy WBF/MAREK KUDELSKI

Karolina Szostak i Vlad, milioner z Ukrainy

Karolina Szostak od jakiegoś czasu widywana jest z pewnym przystojnym mężczyzną. To ukraiński biznesman, Vlad, którego majątek liczony jest w milionach. Jak się okazuje, dziennikarka swojego nowego ukochanego odbiła innej kobiecie. 

'Twoje Imperium' informowało ostatnio, że Karolina i Vlad mieli się poznać na przyjęciu w Marbelli, czyli w ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie. Była to impreza urodzinowa dziennikarki, a Vlad pojawił się na nim jako zajęty mężczyzna

Ukrainiec najwidoczniej już wtedy wpadł w oko Szostak. Polska gwiazda robiła mu zdjęcia i sukcesywnie wrzucała je na swój Instagram.

Post z Instagrama Karoliny Szostak
Instagram / Karolina Szostak

Wideo z udziałem męża Maria Jones wymownie komentowała, próbując "zaznaczyć teren".

My husband - napisała w maju pod jednym z nagrań.

Komentarz Marii Jones na profilu Karoliny Szostak
Screen / Instagram / Karolina Szostak

Maria Jones i Vlad, obecny partner Karoliny Szostak
Screen / Instagram / Maria Jones

Wygląda na to, że sytuacja uległa zmianie. We wrześniu tego roku żona Vlada opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że się rozwodzi. 

Przechodzę teraz przez bardzo trudny emocjonalnie czas, chodzi o rozwód. Jestem ci niesłychanie wdzięczna, Vlad. Ludzie mogą mówić co chcą, ale tylko my wiemy jak magiczny czas spędziliśmy razem - napisała kobieta. Mam nadzieję, że znajdziesz właściwą kobietę, która cię uszczęśliwi! Cieszę się, że mam pracę marzeń i wparcie przyjaciół. Codziennie otrzymuję wiele miłości w waszych wiadomościach i kiedy czytam wasze komentarze. Wszystko będzie dobrze, to nowy rozdział - napisała była żona Vlada, Maria. 

Post z Instagrama Marii Jones
Screen / Instagram / Maria Jones

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Kapif

Agnieszka Włodaczyk i Mikołaj Krawczyk

Fani Anety Zając długo nie mogli darować Agnieszce Włodarczyk, że związała się z Mikołajem Krawczykiem. Do dzisiaj jest przez wielu traktowana jako 'ta zła', która odbiera kochającej kobiecie mężczyznę, a dzieciom - ojca. Zając i Krawczyk spędzili ze sobą 7 lat. Co prawda, ślubu nie wzięli, ale urodziły im się dzieci, bliźniaki, Robert i Michał (dziś niemal 6-letnie). Stworzyli rodzinę.

W gruncie rzeczy nie są znane są powody, dla których Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając rozstali się i jaka była w tym rola Agnieszki Włodarczyk. Pewne są tylko fakty: Krawczyk i Zając byli razem, ale kiedy pojawiła się Włodarczyk, aktor odszedł od dotychczasowej partnerki i stworzył nowy związek.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Krawczyk zostawił Zając niedługo po tym, jak urodzili im się synowie.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj KrawczykInstagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Niestety, także związek Krawczyka z Włodarczyk nie przetrwał próby czasu. Ich 'ciało astralne' rozpadło się, a Krawczyk znalazł sobie nową miłość, Sylwię Juszczak. Chodzą plotki, że Włodarczyk nie mogła znieść bliskich relacji partnera z Zając.

Agnieszka nie mogła tego znieść. Często się o to kłócili - twierdzi informator 'Faktu'.

Aneta Zając, Mikołaj KrawczykKAPIF

Dominika Ostałowska Dominika Ostałowska EAST NEWS

Dominika Ostałowska i Mariusz Malec

Dominika Ostałowska, aktorka znana głównie z  serialu 'M jak Miłość', wdała się w romans z reżyserem tego serialu, Mariuszem Malcem. Mężczyzna był w tym czasie partnerem Joanny Sydor. Kiedy aktorka dowiedziała się o zdradzie, Malec ją zostawił. Ostałowska była wówczas żoną Huberta Zduniaka. Sydor skomentowała zachowanie koleżanki w prasie.

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej - wyznała w 'Na żywo'.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Kapif

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wydawali się być z zupełnie różnych światów. Ona, osobowość telewizyjna, bywalczyni branżowych imprez i ścianek, część rodzimego show-biznesu. On, poważny, uznany aktor, trzymający się z daleka od błysków fleszy i czerwonego dywanu.

Kiedy rozgorzał ich romans, Zamachowski był po raz drugi żonaty (od 18 lat) i wychowywał czworo dzieci. Ponoć jednak poznali się o wiele wcześniej, kiedy ona miała 17 lat, a on - 26. Miłość pojawiła się jednak dopiero po latach, podczas wspólnej podróży służbowej do egzotycznego kraju.

Monika Zamachowska i Zbigniew ZamachowskiKapif

Rozwód Zamachowskiego z żoną przebiegł w ekspresowym tempie. Rozprawa trwała zaledwie 40 minut i zakończyła się przyznaniem żonie aktora 18 tysięcy alimentów miesięcznie i willi w Pęcicach niedaleko Warszawy.

Lektura bloga Moniki Richardson (po ślubie już Zamachowskiej) świadczy, że w pełni zdawała sobie sprawę, że jest uważana za winną rozbicia drugiego małżeństwa Zbigniewa Zamachowskiego.

Okazało się, że mój partner, jako prawdziwy mężczyzna, jest całkowicie ubezwłasnowolniony. To ja: hetera, zołza, sekutnica, wyrwałam go potajemnie jego niczego nieprzeczuwającej, 'drżącej jak trzcina na wietrze', pozbawionej siły i głosu, byłej żonie i przytaszczyłam go do swojej luksusowej willi, gdzie zamknęłam go w złotej klatce i uczyniłam pantoflarzem. A teraz mam cierpieć, bo tylko na to sobie zasłużyłam - pisała.

A Zamachowski, za sprawą nowej żony, przez chwilę zaznawał uroków bycia celebrytą. Udzielali wywiadów prasie kolorowej, pozowali do zdjęć, nawet wspólnie prowadzili śniadaniówkę, ale aktor wybitnie nie odnalazł się w tej roli.

monika richardson, monika zamachowska, zbigniew zamachowskiParty

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz. WBF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, kiedy miała 15 lat i stawiała pierwsze kroki w jego Teatrze Buffo. Minęło kilka lat, zanim rozkwitło między nimi uczucie. Józefowicz był wtedy jeszcze mężem Danuty, z którą ma dwoje dzieci, 6 lat młodszą od Nataszy Kamilę i Jakuba. Małżeństwo Józefowiczów zmagało się z poważnymi problemami już wcześniej, ale dopiero związek reżysera z uczennicą doprowadził do rozwodu. W wywiadzie dla 'Twojego Stylu' Urbańska opowiedziała o tym:

On miał żonę, więc dla ludzi byłam 'tą złą'. A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na drugą kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie. Nie chciałam być wiecznie 'tą drugą'. I starałam się udowodnić, że dostaję rolę w Buffo, bo jestem dobra, a nie przez protekcję.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz/Super Express/18.08.2008
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz/Super Express/18.08.2008

Para wzięła ślub w sierpniu 2008 roku, a w grudniu tego samego roku urodziła się ich córeczka Kalina.

Hanna i Tomasz Lis Hanna i Tomasz Lis WBF

Hanna i Tomasz Lisowie

To było chyba najgłośniejsze odbicie partnera w polskim show-biznesie. Hanna (wówczas Smoktunowicz) przyjaźniła się z Kingą Rusin, która ułożyła sobie życie z dziennikarzem, Tomaszem Lisem.

8 Kinga Rusin, Hanna Smoktunowicz, Tomasz Lis  2004-01-19
KAPIF.pl

Co ciekawe, to ona była druhną na ślubie pary. Nikt nie przypuszczał, że dziennikarka w tajemnicy podkochuje się w dziennikarzu i odbije męża przyjaciółce. Znajomość pań szybko się zakończyła, a Hanna i Tomasz Lisowie stanęli na ślubnym kobiercu.

03.06.1994 Warszawa Slub Kingi Rusin i Tomasza Lisa n/z L/P Hanna Smoktunowicz Kinga Rusin Robert Smoktunowicz Tomasz Lis fot. Zenon Zyburtowicz/FOTONOVA  UWAGA !!! ZDJECIE NIE MOZE BYC ILUSTRACJA DO TEKSTU OSMIESZAJACEGO LUB PREZENTUJACEGO W ZLYM SWIETLE OSOBY ZNAJDUJACE SIE NA ZDJECIU !!!
fot. Zenon Zyburtowicz/FOTONOVA

Angelina Jolie, Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt Kevork Djansezian (AP Photo/Kevork Djansezian, File)

Angelina Jolie i Brad Pitt

Początek związku najsłynniejszej pary Hollywood rozgrywał się w atmosferze skandalu. Oboje zagrali w komedii sensacyjnej 'Pan i pani Smith'. On był wtedy mężem Jennifer Aniston, ale piękna partnerka z planu zawróciła gwiazdorowi w głowie. Skutecznie. W trakcie pracy wielokrotnie widywano ich razem także poza planem, choć oboje wypierali się coraz częstszych pogłosek o romansie.

Pogrążyło ich dopiero zdjęcie opublikowane 19 kwietnia 2005 roku przez 'US Weekly'. Widzimy na nim Pitta i Jolie oraz jej 3-letniego wówczas syna, Maddoxa, podczas wypadu do Kenii. Wprawdzie oboje potem zaprzeczali, że coś ich łączy, niemniej 10 lat, 6 dzieci i 1 ślub później stało się jednak jasne, że nie był to zwykły wypad nad morze.

MANDATORY BYLINE TO READ INFPhoto.com ONLYBR/ EXCLUSIVE: Hollywood superstars Brad Pitt and Angelina Jolie on holiday together in a secret location in Africa. The couple looked very much in love, spending much of their holiday locked away behind closed doors in their villa. Our pictures show them taking a break, playing happy families with Jolies son Maddox and making sandcastles on the beach. P Pictured: Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Brad Pitt BRef: SPL995674 190405 EXCLUSIVE/BBR/ Picture by: INFphoto.comBR/ /PPINFphoto.com / INFphoto.com

A Angelina Jolie jeszcze długo była oskarżana o rozbicie związku Jennifer Aniston i Brada Pitta. Wtedy jednak nikt nie przypuszczał, że związek Pitta i Jolie przyćmi medialnie nie tylko jego poprzedni związek, ale także jakikolwiek inny, jaki widziało Hollywood.

Obecnie zaś, małżeństwo Pitta i Jolie wali się z wielkim hukiem, a oni sami podjęli bezpardonową walkę sądową o prawa do opieki nad sześciorgiem dzieci.

Angelina Jolie z dziećmiEast News

Justin Theroux i Jennifer Aniston Justin Theroux i Jennifer Aniston John Shearer/John Shearer/Invision/AP

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Historia o biednej Jennifer Aniston porzuconej przez niedobrego Brada Pitta byłaby niepełna, gdybyśmy nie wspomnieli o tym, co z Jen działo się później. A później nie taka znowu biedna Jen poznała Justina Therouxa. Jakoż nie przeszkadzało jej, że ten był od 14 lat związany z Heidi Bivens.

Pogłoski o tym, że są razem, wybuchły w 2012 roku i zaraz potem ucichły, ponieważ para zdecydowała się oficjalnie potwierdzić związek. A w 2015 wzięli ślub. Całą ceremonię udało im się utrzymać w tajemnicy.  Aktorka powiedziała znajomym, że wyprawia imprezę niespodziankę z okazji 44. urodzin Justina Theroux. Wszyscy byli więc przekonani, że idą świętować urodziny, tymczasem na miejscu okazało się, że para bierze ślub.

Justin Theroux, Jennifer AnistonAndrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos

 

Kazimierz Marcinkiewicz z żoną Kazimierz Marcinkiewicz z żoną Kapif

Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz

Cóż to był za związek! Jeden z najbardziej medialnych w historii polskiego show-biznesu. On - były premier rządu, szanowany polityk, ona - młoda i piękna kobieta, młodsza od niego o 22 lata.

Zanim się spotkali, ona nazywała się zwyczajnie, Izabela Olchowicz, a on od 28 lat był żonaty i miał czwórkę dzieci: Stasia, Urszulę, Piotra i Maćka.

Poznali się na lotnisku, kiedy Marcinkiewicz leciał do Londynu.

Zaimponowała mi. Ona myśli i po polsku, i po angielsku, chociaż liczy po angielsku. Jest przyjacielska i kontaktowa, oczytana. Można z nią rozmawiać o wszystkim i nie czuje się upływu czasu. Pracuje w banku. Zrobiła karierę. Zarabia dużo więcej niż minister w Polsce - tak Kazimierz mówił o Isabel w październiku 2009 roku, w rozmowie z magazynem 'VIVA'.

Stali się ulubieńcami tabloidów. Chętnie udzielali wywiadów, w których opowiadali o swoim życiu i pozowali do zdjęć na okładki. Także ich ślub był skrupulatnie transmitowany przez media.

:  Kazimierz Marcinkiewicz, Isabel Marcinkiewicz 2010-03-12Kapif

Po jakimś czasie dopadła ich codzienność. Kiedy pojawiły się problemy, prasa kolorowa pisała o nich równie chętnie, co wcześniej o ich szczęściu. Dopiero wtedy Marcinkiewicz zrozumiał, że popełnił błąd, i że zadawanie się z tabloidami to ryzykowna przygoda. Dzisiaj tego żałuje i wystrzega się jakichkolwiek wzmianek o życiu prywatnym.

Odwrotnie, niż Isabel, która właśnie wydała książkę, 'Zmiany', w której swoim fanom chce opowiedzieć o tym, jakie jej życie jest naprawdę. Promując ją, udzieliła wywiadu 'DD TVN', w którym zaprzeczyła, że rozbiła Kazimierzowi Marcinkiewiczowi rodzinę.

Absolutnie nie, ja biorę tylko odpowiedzialność za to, co ja zrobiłam. To, co media gdzieś tam rozbuchały, to ja jestem ponad tym. Są pewne rzeczy w życiu, których nie jesteś w stanie kontrolować - mówiła.

Isabel MarcinkiewiczScreen z Facebook.com/Isabel Marcinkiewicz

Jacek Borcuch i Olga Frycz Jacek Borcuch i Olga Frycz KAPIF.pl

Olga Frycz i Jacek Borcuch

Jacek Borcuch raczej nie przypuszczał, że angażując do swojego filmu, 'Wszystko, co kocham', młodszą o siebie o 16 lat Olgę Frycz, doprowadzi do kresu swojego dotychczasowego życia. Reżyser był wtedy związany z Iloną Ostrowską. Mieli córkę, Miłosławę. Byli ze sobą 7 lat, kiedy w lecie 2008 roku na drodze Borcucha stanęła piękna i młoda aktorka.

Ilona Ostrowska ponoć wierzyła, że fascynacja młodą aktorką przejdzie mężowi.

Ilona to córka marynarza, umie czekać. Czekała, wierzyła, że Jacek wróci. Do niej i do Miłki. Tak się nie stało - czytamy wypowiedź jej znajomego w Se.pl.

Jacek Borcuch i Ilona OstrowskaKAPIF.pl

Niestety, związek Frycz i Borcucha również nie przetrwał próby czasu.

Olga miała dość znikania Jacka na długie wieczory. Dochodziły do niej niepokojące informacje. Ostatnio o pięknej blondynce, z którą spędza dużo czasu. Nie spała przez to po nocach i była chodzącym kłębkiem nerwów. Olga, choć nie było to dla niej łatwe, słuchając rad najbliższych, postanowiła odciąć się od tej toksycznej relacji. Powiedziała basta - czytamy wypowiedź informatora 'Faktu' z 2015 roku.

Olga Fycz i Jacek BorcuchKAPIF.pl

Natalia Lesz i Bartosz Głogowski Natalia Lesz i Bartosz Głogowski KAPIF.pl

Natalia Lesz i Bartosz Głogowski

Natalia Lesz bardzo ceni sobie życie prywatne i unika opowiadania o nim. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że w pewnym momencie swojego życia spotykała się z Bartoszem Głogowskim. Aktor, żeby związać się z piosenkarką, zostawił Dominikę Kluźniak, z którą był przez 12 lat i z którą ma córkę Julię.

Poznali się na planie serialu 'Plebania' i początkowo ukrywali związek, choć w mediach szumiało, że Głogowski porzucił wieloletnią partnerkę i zaczął spotykać ze znaną piosenkarką.

Kluźniak mocno przeżyła rozstanie.

Był czas porządnego wkurzenia na niego, na nią, na siebie. Aż w końcu przyszło opamiętanie. Któregoś dnia obudziłam się ze spokojem w sercu. Już nie tęskniłam za nim - wspominała w wywiadzie dla 'Twojego stylu'.

Dominika Kluźniak i Bartosz GłogowskiWBF

Mówiono o planach ślubnych Lesz i Głogowskiego, ale na plotkach się skończyło, bo i ich związek się zakończył.

W chwili obecnej jestem zdeklarowaną singielką. Media podawały różne wiadomości na temat mojego życia prywatnego. Duża część to plotki, choć było trochę prawdy w tym wszystkim. Teraz jestem sama - komentowała to Lesz w 'Życiu na gorąco'.

A powód rozstania? Nie podała go.

Z szacunku dla tej drugiej osoby nie będę opowiadać o rzeczach osobistych - powiedziała tylko.

Obecnie jest związana z Adamem Maciejewskim, chirurgiem, profesorem nauk medycznych. Mają córkę Alicję, która urodziła się pod koniec 2014 roku.

Natalia Lesz i Bartosz GłogowskiKAPIF.pl

Danny Moder i Julia Roberts Danny Moder i Julia Roberts Beverly News LLC. / !Arrivabene/BEVERLY NEWS/East News

Julia Roberts i Daniel Moder

Julia Roberts to jedna z bardziej kochliwych gwiazd Hollywood. Na liście jej byłych partnerów znajdują się m. in. Liam Neeson, Dylan McDermott, Kiefer Sutherland, Lyle Lovett i Mathew Perry. Od 2002 roku aktorka jest żoną Daniela Modera, który, straciwszy dla aktorki głowę na planie 'The Mexican' (gdzie był operatorem), rozstał się z żoną. Ponoć Roberts sporo zapłaciła żonie swojego Modera za rozwód.

Julia Roberts i Daniel Moder pobrali się w tajemnicy, a gośćmi byli jedynie rodzina i najbliżsi przyjaciele, wśród których znaleźli się Brad Pitt i George Clooney. Dotychczas małżonkowie doczekali się trójki dzieci: bliźniaków Hazel i Phinnaeusa oraz syna Henry'ego Daniela.

Daniel Moder, Julia RobertsPeople

Julia RobertsPeople

Britney Spears i Kevin Federline Britney Spears i Kevin Federline CATUFFE/SIPA / EAST NEWS

Britney Spears i Kevin Federline

Britney Spears i Kevin Federline byli ze sobą od 2004 do rozwodu w 2007 roku, a ich związek tyleż burzliwie się skończył, co i zaczął. Kiedy bowiem Britney rozkochała w sobie Kevina, tancerza ze swojej ekipy, był on już zaręczony ze Shar Jackson. Mało tego, Shar właśnie spodziewała się ich drugiego dziecka! Kevin jednak świata nie widział poza Britney i w końcu stanęli na ślubnym kobiercu.

Pełny zawirowań związek skończył się po trzech latach, a jego owocem jest dwóch synów, Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Britney akurat przeżywała załamanie nerwowe i za plecami męża wniosła pozew o rozwód.

Były jakieś komplikacje, nie stawiałem jej nawet ultimatum, ale starałem się z nią pracować nad problemami, a ona nawet ze mną nie porozmawiała i za moimi plecami złożyła pozew rozwodowy. Całkowicie mnie zaskoczyła - skarżył się w wywiadzie dla 'People' w 2008 roku Federline. - Wydałbym każde pieniądze, żeby mieć pewność, że moim dzieciom jest dobrze. Tylko to się dla mnie liczy. Nie miałem pojęcia jak dużą władzę ma Britney. To mnie naprawdę przeraziło.

Obecnie byłe już małżeństwo ma poprawne stosunki i wspólnie wychowuje synów.

Britney Spears i Kevin FederlineEast News

Bruce Springsteen i Patti Scialfa Bruce Springsteen i Patti Scialfa Bob Charlotte / PR Photos / Bob Charlotte / PR Photos

Bruce Springsteen i Patti Scialfa

Znany amerykański rockman, Bruce Springsteen, już od 26 lat jest szczęśliwie związany z żoną, Patti Scialfą. Scalfia od 1984 roku jest częścią E Street Band, grupy towarzyszącej Springsteenowi w studiu i na koncertach. 4 lata po dołączeniu do ekipy piosenkarza skradła mu serce, na tyle skutecznie, że ten zdecydował się porzucić dla niej żonę, Juliannę Phillips. Ślub wzięli w 1991 roku.

Małżeństwo ze Scalifą odmieniło go. 'Wieczny amerykański chłopiec' dorósł i z dumą przyjął na siebie obowiązki domowe.

Naprawdę dorósł. Stał się bardzo rodzinnym człowiekiem i jest szczęśliwy. To niezwykle dobry ojciec. Evan to mały szczęściarz. Bruce spędza z nim dużo czasu i nawet zmienia mu pieluchy - mówił informator 'People' 26 lat temu.

Oprócz Evana, Springsteen i Scalifa mają jeszcze dwoje dzieci: Jessicę i Sama.

Bruce Springsteen i Patti ScialfaAaron J. Thornton / PR Photos / Aaron J. Thornton / PR Photos

Amber Heard, Johnny Depp Amber Heard, Johnny Depp BULLS

Johnny Depp i Amber Heard

Właśnie z hukiem zakończyło się krótkie, bo trwające zaledwie 15 miesięcy, małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Para jednak była ze sobą znacznie dłużej, bo od 2011 roku, kiedy poznali się na planie filmu 'Dziennik zakrapiany rumem'. Sytuacja obojga wtedy była skomplikowana, bo biseksualna Amber żyła w związku z artystką Tasyą Van Ree, a Depp od 14 lat był w związku z francuską piosenkarką, Vanessą Paradis.

Aktor jednak szybko stracił głowę dla swojej filmowej partnerki i porzucił dla niej partnerkę, z którą ma dwójkę dzieci: Lilly-Rose i Johna Christophera.

Co było dalej, doskonale wiemy: informacja o rozstaniu w 2016 roku, szokujące doniesienia o ekscesach Deppa, nie stroniącego od alkoholu i przemocy domowej, oraz walka o pieniądze. Ostatecznie skończyło się na ugodzie i 10 milionach, jakie gwiazdor zobowiązał się wypłacić byłej już żonie.

Johnny DeppBULLS

Tori Spellin i Dean McDermott Tori Spellin i Dean McDermott PRPhotos.com / PRPhotos.com

Tori Spelling i Dean McDermott

Tori Spelling i Dean McDermott są małżeństwem od 2006 roku. Poznali się na planie 'Zbrodni w mojej głowie' i od razu w sobie zakochali. To - jak oboje twierdzili zgodnie - była miłość od pierwszego wejrzenia. W jej zrealizowaniu nie przeszkodziło im, że oboje w tym czasie byli z związkach małżeńskich.

Miesiąc później już byli mężem i żoną. Tak błyskawiczne było tempo, w jakim doprowadzili do rozwodów swoich dotychczasowych małżeństw i wzięli ślub.

Ich małżeństwo zdecydowanie należy do tych burzliwych, o czym zresztą Tori szczegółowo relacjonowała w swoim reality show 'True Tori', jak łatwo się domyślić, opowiadającym o jej 'prawdziwym' życiu.

Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie - mówiła z płaczem po tym, jak w 2014 roku wypłynęła na jaw zdrada jej męża.

Zdaje się, że Tori wybaczyła mu zdradę i jakoś wszystko się pomiędzy małżonkami ułożyło. Kilka dni temu urodziło im się piąte dziecko.

Tori Spelling i Dean McDermottANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos