Serena Williams wyszła za mąż. Tłum gwiazd i trzy (!) suknie ślubne. Ale takiej atrakcji nie widzieliśmy na żadnym weselu

Serena Williams poślubiła wieloletniego partnera Alexisa Ohaniana. Na uroczystości pojawił się tłum gwiazd i nietypowa atrakcja - wesołe miasteczko.

Serena Williams powiedziała "tak" Alexisowi Ohanianowi. Para wyprawiła naprawdę huczne wesele, na którym pojawiło się mnóstwo gwiazd z show-biznesu. Panna młoda wystąpiła w aż trzech sukniach ślubnych. Pierwsza z nich to projekt Sary Burton z domu mody Alexander McQueen z gorsetową górą i wielkim tiulowym dołem w kształcie bezy. To właśnie w tej kreacji tenisistka udała się do ołtarza. Na sali weselnej natomiast wystąpiła w dopasowanej, również gorsetowej sukience marki Versace. Ostatnią kreację pokazała podczas pierwszego tańca do piosenki "Tale As Old As Time". To krótka sukienka z frędzlami i piórami. Dobrała do niej sportowe buty Nike'a, które specjalnie dla niej zostały w całości pokryte kryształkami i diamentami.

Serena zagwarantowała gościom świetną rozrywkę i wstawiła do sali weselnej ogromną karuzelę jak na wesołym miasteczku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Wśród zaproszonych osób pojawiła się m. in.: Beyonce, Kelly Rowland, Kim Kardashian, Ciara, Eva Longoria czy Anna Wintour. Nie zabrakło także siostry Venus, matki Oracene Price i dwumiesięcznej córki tenisistki - Olympii. Goście nie mogli narzekać na nudę. Do swojej dyspozycji mieli bar i szwedzki stół, na którym serwowano desery i napoje. Atrakcją były również koncerty znanych artystów i wspomniana już olbrzymia karuzela. 

Pełne przepychu przyjecie wyglądało imponująco. Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!

MT

Więcej o: