Kolejna kobieta oskarża Eda Westwicka o gwałt. "Byłam kompletnie bezsilna pod jego ciężarem"

Dzień po oświadczeniu, w którym odpiera zarzuty dotyczące gwałtu, Ed Westwick został oskarżony przez kolejną kobietę. Aurélie Wynn opisała całą sytuację na Facebooku.

W poniedziałek Ed Westwick, znany głównie z roli Chucka Bassa w serialu "Plotkara", został oskarżony przez Kristinę Cohen o gwałt. Następnego dnia aktor odpowiedział oświadczeniem, twierdząc, że "nie zna tej kobiety". Dzień później został oskarżony o gwałt przez kolejną kobietę.

Była aktorka, Aurélie Wynn, wcześniej znana jako Aurelie Marie Cao, wyznała na Facebooku, że Westwick zgwałcił ją w lipcu 2014 roku. Jej doświadczenie jest podobne do Kristiny Cohen, której wyznanie ośmieliło dziewczynę do tego wpisu.

Do całej sytuacji doszło na domówce u Westwicka, na którą pojechała z przyjaciółką. 

Tak jak Kristina, odmówiłam, a on pchnął mnie twarzą w dół. Byłam bezsilna pod jego ciężarem ciała. Miałam na sobie jednoczęściowy kostium kąpielowy, który zerwał. Byłam kompletnie zszokowana.

Wynn w tym czasie spotykała się z Markiem Sallingiem, aktorem z innego serialu dla młodzieży, "Glee", który na początku października został skazany za posiadanie dziecięcej pornografii

Kiedy mu powiedziałam, kto mnie zgwałcił, udawał, że go nie zna, obwinił mnie za całą sytuację i zerwał ze mną.

Przyjaciele i osoby z bliskiego otoczenia dziewczyny doradzili jej, żeby nic nie mówiła, żeby nie być "tą dziewczyną", ponieważ nikt jej nie uwierzy i będzie jedynie uważana za tą, która próbuje zyskać swoje 15 minut sławy.

Kilka lat po tej sytuacji, Wynn odważyła się o tym napisać, dzięki wcześniejszemu wyznaniu Kristiny Cohen.

Jestem niesamowicie wdzięczna, że wszystko w końcu wychodzi na jaw i że na świecie jest sprawiedliwość. Wierzę Ci, Kristina, i dziękuję za mówienie o tym, przez co młode aktorki musiały przejść przez takie osoby jak Ed Westwick. Bez ciebie nie miałabym siły mówić publicznie o moich przejściach. #metoo - zakończyła swój wpis.

Póki co, Ed Westwick nie odniósł się do tego oskarżenia.

OG

Więcej o:
Komentarze (108)
Ed Westwick oskarżony o gwałt. Druga kobieta opowiada swoją historię
Zaloguj się
 • superkoment

  Oceniono 28 razy 18

  Wierzchołek góry lodowej, i co ciekawsze, jak słusznie zwiastował Cejrowski w porannej TV, rozleje się na Polskę...

  Swoją drogą, to straszne, jak wielu chamów, prymitywów i brutali na tym forum i w Internecie nie ma za grosz współczucia dla tych skrzywdzonych, napastowanych ludzi i od razu zakłada, że są naciągaczami.

  Ciekawe, czy gdyby sami zostali zgwałceni tak szybko by się otrząsnęli, zabezpieczyli ślady, pobiegli na policję, a później dzielnie stawili czoła swojemu oprawcy i procedurze dochodzenia sprawiedliwości, reakcjom społeczeństwa oraz własnej psychice..

  Wielu ludzi to jednak straszne sqrwysyny...

 • stach_79

  Oceniono 29 razy 13

  A ja im wierze - podobny scenariusz, takich bydlat ludzkich jest wielu. Nawet obok was w pracy.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  Czekam cierpliwie na polską edycję.

 • Black Swan

  Oceniono 64 razy 6

  "że wszystko w końcu wychodzi na jaw i że na świecie jest sprawiedliwość."

  to nie żadna "sprawiedliwość" bo poza pyszczeniem nikt i nic mu nie udowodni... O sprawiedliwości mówilibyśmy wtedy gdyby tuż po rzekomym gwałcie poleciała do lekarza w celu zabezpieczenia śladów genetycznych i skoro tego wówczas nie zrobiła to dziś mówimy tylko o obrabianiu dupy facetowi... Na jego miejscu zaciągnąłbym te panienki do sądu, co pewnie zrobi bo jak tego facet nie przerwie to za chwile pojawią się kolejne "zgwałcone"...

 • janix2

  Oceniono 6 razy 4

  Dlatego właśnie Charlie Sheen ogłosił publicznie że ma hiva. Jak mówił miał tyle prób szantażu że kasy by mu zabrakło.

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy 3

  Do wszystkich niespełna umysłu - czy zdajecie sobie sprawę że te kobiety wiedzą czym grozi fałszywe oskarżanie? Czy Wy naprawdę sądzicie że one po przyznaniu się publicznie dostają kasę od mediów i wracają do wygodnego życia? Ludzie, przecież potem jak u Wensteina pojawia się policja, prokuratura itd! Która kobieta ryzykowałaby wygłaszanie zmyślonej historii jeśli potem groziłyby jej poważne konsekwencje prawne?!

 • Maciej Nowak

  Oceniono 6 razy 2

  Nie ma to jak siać zamęt dla kariery. Albo sama go chciała przelecieć ,a że się nie zgodził to teraz się mści hehehe

 • Gość: cezar85

  Oceniono 10 razy 2

  jeśli można coś zarobić, to tylko czekać, jak gosiewska też ogłosi, że ją zgwałcił

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX