Agata Młynarska wydała córkę za mąż, ale mało kto wie, że ma jeszcze dwóch synów. To nieźli przystojniacy!

Agata Młynarska w piątek wydała za mąż córkę, Sylwię. Mało kto jednak wie, że oprócz niej dziennikarka ma jeszcze dwóch synów.

Agata Młynarska ma dwóch rodzonych synów - Stanisława i Tadeusza, oraz dwie adoptowane córki - Sylwię i Alicję. Rzadko w wywiadach wypowiada się na temat chłopców, głównie skupia się na historii dziewczyn. A szkoda! Bo panowie to prawdziwi przystojniacy.

Agata MłynarskaAgata Młynarska KAPiF

32-letni Stanisław i 28-letni Tadeusz to dzieci z jej pierwszego małżeństwa z historykiem Leszkiem Kieniewiczem. Dziennikarka jest z nich bardzo dumna. Młodszy ma na swoim koncie spory sukces. Uczestniczył w kręceniu holenderskiego filmu o seksturystyce "Bezness as usual". Jak na razie nie myśli o założeniu rodziny i poświęca się karierze.

Za to jego straszy brat postawił na rodzinę. Wraz z żoną Kają mają dwie córki. Jednak to on był tym bardziej zbuntowanym nastolatkiem. Kiedy jego rodzice się rozeszli, a dziennikarka związała się z nowym partnerem, wyprowadził się z domu i wpadł w złe towarzystwo. Nie stronił od narkotyków. Ale dzięki szybkiej reakcji matki, poszedł na terapię i skutecznie zerwał z nałogiem. Teraz jest oddanym mężem i ojcem oraz ogromnym wparciem dla Młynarskiej. A jego największą pasją jest wspinaczka.

W piątek rodzina Agaty Młynarskiej powiększyła się o nowego członka. Adoptowana córka Sylwia wzięła ślub, a jej mąż Kuba stał się ukochanym zięciem dziennikarki. Jesteśmy pewni, że za niedługo pochwali się, że znowu zostanie babcią. Tego jej życzymy!

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Agata Młynarska wydała córkę za mąż, ale mało kto wie, że ma jeszcze dwóch synów. To nieźli przystojniacy!
Zaloguj się
 • Beata Maraszek

  Oceniono 11 razy 11

  Synowie...przystojniacy...no oczywiście. Własne dzieci kocha się po prostu. Ale adoptowanie dwójki dzieci, wychowanie ich, pomoc w wystartowaniu w dorosłe życie - prawdziwy szacunek.

 • Gość: Beata

  Oceniono 3 razy 3

  A.M.okazała serce dziewczynkom z domu dziecka które spędzały okazjonalne weekendy, święta i częśc wakacji z jej rodziną. to naprawdę dużo, zważywszy że sama dziennikarka nie każdy weekend była w domu -taki zawód. Dziewczyny mogły tez liczyc na wsparcie w trudnościach. Podkreślam-podziwiam ja za to. Niemniej nie adoptowała ich, to nie była adopcja z zamieszkaniem dbaniem o codzienne potrzeby, dziewczyny do pełnoletności mieszkały zasadniczo w placówce, nie twórzcie rzeczywistości równoleglej.

 • Gość: Nfthg

  Oceniono 10 razy 2

  OMG, że niby przystojni?

 • Gość: map

  Oceniono 3 razy 1

  a gdzie ten drugi syn ???

 • Gość: Hania

  Oceniono 4 razy 0

  Ktoś tu chyba przystojniaków nie widział ;))

 • Gość: igor

  0

  napiszcie czym pierwszy syn się zajmuje

 • Gość: basior

  Oceniono 2 razy -2

  Do przystojniaków im daleko, jeśli chce ich zobaczyć w nadmiarze to niech jedzie do Ameryki Pd.pozdro

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy -3

  najlepiej gdyby wyjechali do norwegi ci przystojnacy ale wraz z tą babajagą rogalską ---bedzie nam lżej i lepiej i może niech zabiorą tę niedouczoną zboczoną pornograficznie ciocię -przystojniacy kuna -wodka. i jeszcze ta rogalska sliczna i mądra.-pies ją osikał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX