Agata Młynarska wydała córkę za mąż, ale mało kto wie, że ma jeszcze dwóch synów. To nieźli przystojniacy!

Agata Młynarska w piątek wydała za mąż córkę, Sylwię. Mało kto jednak wie, że oprócz niej dziennikarka ma jeszcze dwóch synów.

Agata Młynarska ma dwóch rodzonych synów - Stanisława i Tadeusza, oraz dwie adoptowane córki - Sylwię i Alicję. Rzadko w wywiadach wypowiada się na temat chłopców, głównie skupia się na historii dziewczyn. A szkoda! Bo panowie to prawdziwi przystojniacy.

Agata MłynarskaAgata Młynarska KAPiF

32-letni Stanisław i 28-letni Tadeusz to dzieci z jej pierwszego małżeństwa z historykiem Leszkiem Kieniewiczem. Dziennikarka jest z nich bardzo dumna. Młodszy ma na swoim koncie spory sukces. Uczestniczył w kręceniu holenderskiego filmu o seksturystyce "Bezness as usual". Jak na razie nie myśli o założeniu rodziny i poświęca się karierze.

Za to jego straszy brat postawił na rodzinę. Wraz z żoną Kają mają dwie córki. Jednak to on był tym bardziej zbuntowanym nastolatkiem. Kiedy jego rodzice się rozeszli, a dziennikarka związała się z nowym partnerem, wyprowadził się z domu i wpadł w złe towarzystwo. Nie stronił od narkotyków. Ale dzięki szybkiej reakcji matki, poszedł na terapię i skutecznie zerwał z nałogiem. Teraz jest oddanym mężem i ojcem oraz ogromnym wparciem dla Młynarskiej. A jego największą pasją jest wspinaczka.

W piątek rodzina Agaty Młynarskiej powiększyła się o nowego członka. Adoptowana córka Sylwia wzięła ślub, a jej mąż Kuba stał się ukochanym zięciem dziennikarki. Jesteśmy pewni, że za niedługo pochwali się, że znowu zostanie babcią. Tego jej życzymy!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.