Grzegorz Miecugow nie zmarł na raka? Sianecki podaje inną przyczynę śmierci przyjaciela

Grzegorz Miecugow od lat chorował na raka płuc, ale zdaniem Tomasza Sianeckiego to wcale nie nowotwór był bezpośrednią przyczyną śmierci dziennikarza.

Grzegorz Miecugow zmarł pod koniec sierpnia po długiej chorobie. Dziennikarz od 2011 r. cierpiał na raka płuc, jednak to nie nowotwór miał być bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Jego wieloletni współpracownik i kolega, Tomasz Sianecki, twierdzi, że dziennikarz zmarł z powodu sepsy.

W rozmowie z "Newsweekiem" wspomina, że Miecugow dzień przed śmiercią zadzwonił do Krzysztofa Daukszewicza, żeby dogadać kwestie dyżurów w „Szkle”.

Krzysiek był przerażony, bo bardzo źle brzmiał. Ubłagał go, żeby poszedł na ostry dyżur. Poszedł, ale zmarł kilka godzin po skierowaniu na oddział. Prawdopodobnie na sepsę – mówi Sianecki.

Grzegorz Miecugow miał 61 lat. W 2011 roku zdiagnozowano u niego raka płuc, w następstwie czego zmienił tryb życia i z dnia na dzień rzucił palenie. Wydawało się, że wygrał z nowotworem, ale kilka miesięcy temu poinformował, że lekarze zdiagnozowali nawrót choroby.

Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz TVN24 zmarł w wieku 61 lat

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.