Królowa jest tylko jedna. Na Instagramie ten tytuł należy do Kasi Nosowskiej. Co tam pokazuje? Mistrzostwo!

Takich filmików, jak Nosowska, nie wrzuca żadna inna gwiazda. Internet oszalał na punkcie jej poczucia humoru. Zobaczcie jej najlepsze nagrania, a zrozumiecie, dlaczego zasłużyła na tytuł "królowej Instagrama".

Kasia Nosowska właśnie założyła Instagram. Jeśli spodziewacie się zwykłych selfie, zdjęć z wakacji oraz materiałów promujących koncerty gwiazdy, będziecie miło zaskoczeni. Instagram Nosowskiej jest zapełniony jej satyrycznymi nagraniami z serii "#ajazemjejpowiedziala". Na filmikach piosenkarka z przymrużeniem oka i z dużą dawką autoironii odnosi się do polskiego (i nie tylko!) show-biznesu, opowiada żarty, a także kpi ze swojej wagi, która jest tematem dosłownie połowy wszystkich postów. Fani piosenkarki swój zachwyt wyrażają pod każdym kolejnym filmikiem. To się po prostu nie nudzi!

A Jażembym Ci powiedziała: Kaśka, jesteś boska i nie odmawiaj sobie pyszności...
Zaglądam tu i wręcz leję po nogawkach.
Ryczę ze śmiechu!
Te filmiki mnie skłoniły do założenia Insta, a wzbraniałam się z 5 lat.
I jak nie kochać Kaśki? No jak, pytam? - czytamy pod filmikami

Choć Nosowska korzysta z Instagrama zaledwie od miesiąca, już została okrzyknięta jego królową. Doskonale to rozumiemy. Wybraliśmy dla Was najśmieszniejsze momenty Nosowskiej na Instagramie. Zobaczcie i spróbujcie nie popłakać się ze śmiechu!

embed

Cieszymy się, że któraś z gwiazd wreszcie znalazła sposób na to, by filtry zmieniające twarz i głos nie irytowały. Kto chce patrzeć na kolejne celebrytki z uszami psa, gdy można oglądać satyry Nosowskiej?

 

MK

Podobają ci się filmiki Kasi Nosowskiej?