Dorota Szelągowska jest w ciąży. Najpierw były plotki, potem dziennikarka wycofała się z mediów, a na koniec sama potwierdziła, że spodziewa się dziecka.
Teraz, w rozmowie z "Super Expressem", radosną nowinę potwierdziła Katarzyna Grochola, znana pisarka i matka Szelągowskiej. Wypowiedź Grocholi jest krótka i konkretna.
Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa - powiedziała w rozmowie z tabloidem.
Nie wiadomo, kim jest partner Szelągowskiej. Dziennikarka silnie strzeże jego tożsamości. Wcześniej przez 12 lat była w związku z Adamem Sztabą. Ma już jednego syna, 17-letniego Antoniego.
I to właśnie jego babcia uważa za bardzo "udanego" wnuczka".
JZ
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Niespodziewane doniesienia ze sceny na koncercie TVN. Do "Dzień dobry TVN" dołącza nowa prowadząca
Burza po koncercie "Wianki nad Wisłą". "To jest porażka"
Występ Rodowicz podzielił widzów TVP. "Tego nie da się oglądać" vs "najlepsza"
Ma dom na działce ROD. W łazience właściciele mogą podziwiać niebo i korony drzew
Roszady w śniadaniówkach. Kto na tym wygrywa? "Matko, jak ten duet żre"
Wśród światowych elit i gości Obamy w Chicago. Omenaa Mensah zdradza kulisy wyjazdu
Jeremy Clarkson usłyszał druzgocącą diagnozę. W najnowszym nagraniu wyznał, jak się czuje
Wszyscy patrzyli na Lewandowską w Mediolanie. Jej mąż wcale nie odstawał: Chciałoby się widzieć więcej takich par