Przewrotne słowa Agaty Młynarskiej o Woodstocku: Podwyższone ryzyko? Dziwię się, że dopiero teraz. Na koniec mocny apel

Agata Młynarska w emocjonalnym wideo wzięła w obronę Przystanek Woodstock. Zachęcała wszystkich, by wsparli finansowo legendarny festiwal w Kostrzynie nad Odrą.

"Przystanek Woodstock podobnie jak w ubiegłym roku, będzie imprezą podwyższonego ryzyka" - mówił kilka dni temu Jurek Owsiak. Co to oznacza w praktyce? Tak samo jak w ubiegłym roku, władze narzuciły organizatorom szereg bardzo wyśrubowanych wymagań, znacznie bardziej restrykcyjnych niż jeszcze przed kilkoma laty. To wiąże się wyższymi kosztami imprezy. Zdaniem szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie jest to przypadkowe i ma na celu finalne zamknięcie imprezy. Owsiak w emocjonalnym wideo na FB stwierdził:

My już nie wyrobimy. My już nie damy rady. Spirala żądań wobec tylko naszego festiwalu od dwóch lat jest masakryczna. Nie damy rady, żeby koszty ochrony były wyższe od organizacji najpiękniejszego festiwalu świata.

Jurka Owsiaka o raz cały Przystanek Woodstock wzięła w obronę Agata Młynarska. Dziennikarka w filmie opublikowanym na jej profilu na Facebook mówi przewrotnie:

Przystanek Woodstock imprezą podwyższonego ryzyka. Absolutnie to rozumiem dziwię się, że dopiero teraz. Bo Przystanek Woodstock to podwyższone ryzyko spotkania ludzi, którzy potrafią się cieszyć, którzy kochają świat we wszystkich jego przejawach różnorodności, (...) którzy kochają czuć się wolnymi i kochają muzykę - mówiła Młynarska.

ANNA KRASKO

Młynarska broni Przystanku Woodstock

Dziennikarka nawoływała, by bronić ideę Przystanku Woodstock.

Nie mogę słuchać tego, co dzieje się wokół Przystanku Woodstock (...). To jeden z najważniejszych i najpiękniejszych festiwali w Polsce. Bardzo wyjątkowy, który daje Polsce sławę i chwałę. Gigantyczne przedsięwzięcie, wspaniały festiwal. Jedyny w swoim rodzaju. Naprawdę. Dlatego chrońmy ten Festiwal, chrońmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wierzę głęboko, że tegoroczny przejdzie do historii jako jeden z najważniejszych.

GRZEGORZ SKOWRONEK

Agata Młynarska apeluje o wsparcie

Na koniec Młynarska, która sama nieraz bawiła się Przystanku Woodstock zaapelowała, aby wspierać finansowo festiwal i okazać solidarność z Jurkiem Owsiakiem.

Ty Jurku dasz radę! Masz za sobą całe wielkie stojące miliony ludzi, którzy cię wspierają i trzymają za ciebie kciuki. Tych, którzy - tak jak ja - nie mogą tam być, proszę, aby wysyłali pieniądze dla Przystanku Woodstock, będą dobrze wydane. Niech żyje muzyka, przyjaźń i rock'n'roll "podwyższonego ryzyka" - zakończyła nagranie Młynarska.

A co Wy sądzicie o słowach Młynarskiej, ma rację?

ZI

Więcej o:
Komentarze (52)
Agata Młynarska o Przystanku Woodstock: Podwyższone ryzyko? Dziwię się, że dopiero teraz
Zaloguj się
 • Gość: grom

  Oceniono 81 razy 63

  Podwyższone ryzyko, to chyba w Białowieży teraz jest.
  Dziennikarzy tam leją teraz, tak słyszałem.
  A podobno do spacerowiczów też się przymierzają.
  Jurek trzymajcie się i fajnej zabawy wszystkim życzę.

 • gosiek55

  Oceniono 50 razy 38

  bo tam ludzie się uśmiechają ,widzieliście uśmiechniętego i zadowolonego pisowca???

 • maks1956

  Oceniono 38 razy 32

  bo pisiory nienawidzą ludzi uśmiechniętych bawiących się oni tylko uznają swoją miesięcznice Smoleńską gdzie co miesiąc urządzają a ochrania ich 3 tys policji z naszych podatków

 • sara-banda

  Oceniono 37 razy 29

  Bawcie się świetnie!
  Polska to My, Wy, Polska to dobrzy pogodni i życzliwi ludzie i pokażcie to całemu światu.
  Uważajcie, żeby nie wpełzli tam prowokatorzy i agresorzy, jak ci bojówkarze, którzy w Puszczy napadli dziennikarza.

 • krzywelustro

  Oceniono 21 razy 15

  Moherowi wyborcy wymierają, a młodzi na razie obserwują. Dobrze jest!

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 20 razy 14

  Precz z pisbolszewickim kaszyzmem niszczącym wszystko, co dobre!

 • Mariusz P

  Oceniono 13 razy 9

  Pis woli przystanek krakowskie przedmieście każdego 10

 • durnomierz

  Oceniono 10 razy 8

  Niestety cała Polska to obszar podwyższonego rydzyka :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX