Mirosław Baka pokazał syna. Nie chciał iść w ślady ojca, choć urody mu nie brakuje. Przystojniak!

Łukasz Baka jest synem jednego z najlepszych polskich aktorów, Mirosława Baki. Nie chciał pójść w ślady ojca, ale czy jest równie przystojny, co on?

Łukasz Baka ma 28 lat, ale wygląda na mniej. Jest nieśmiały, ma ujmujący uśmiech i lekki zarost na twarzy. Kiedy wraz z ojcem, Mirosławem Baką pojawił się w studiu "DD TVN", opowiedział o swojej pasji i jednocześnie zawodzie. Łukasz jest bowiem początkującym operatorem filmowym - współpracował przy tworzeniu takich produkcji jak m. in. "Pokot", "Hiszpanka" i "1920 Bitwa Warszawska".

Nigdy mnie nie ciągnęło przed kamerę, zawsze wolałem się schować i obserwować. Obserwowanie to było zawsze moje ulubione zajęcie - czy przy fotografii, czy później przy filmowaniu, to naturalnie przyszło - mówił w programie.

>>>>>>JAK WYGLĄDA ŁUKASZ BAKA?

Mirosław Baka raczej jest zadowolony z tego, że syn nie poszedł w jego ślady.

Nie znam aktora czy aktorki, którzy by namawiali swoje dzieci do tego zawodu. Raczej chcieliby, żeby dzieci miały jakiś rozsądny zawód. Moja prababcia mówiła "Wszyscy mężczyźni w naszej rodzinie byli porządni, a ty chcesz artystą zostać" - żartował.

Łukaszowi udało się nawet przekonać ojca, żeby u niego zagrał. Jak mówił, nie było to specjalnie trudne, ojciec zgodził się niemal od razu.

Łukasz debiutował bardzo wcześnie. To nie była etiuda, gdzie bierze udział dwójka aktorów, ale zrobił wielki film, w którym nakręcił bitwę i zaangażował do tego całe liceum. Ja byłem tam głosem doradczym, ale oczywiście niczego mu nie narzucałem - opowiadał Mirosław Baka.

JZ

Więcej o:
Komentarze (34)
Mirosław Baka pokazał syna. Nie chciał iść w ślady ojca, choć urody mu nie brakuje. Przystojniak!
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 13

  Właśnie normolny w końcu ,a nie kolejne maślaki czy ekskluzywne menele ,teraz bycie zwyczajnym oznacza bycie brzydkim:\

 • sepia1111

  Oceniono 18 razy 12

  Podobny do taty, fajny, przystojny młodzieniec. Przed nim życie, zazdrośnicy!

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 7 razy 7

  Syn ojca mojego kolegi poszedł również zupełnie inną drogą. Jego ojciec był prokuratorem a syn został adwokatem.:D Prokuratorzy mają tak jak aktorzy = też nie chcą by ich dzieci szły w ich ślady. ;)

 • paniwu77

  Oceniono 6 razy 6

  Głos taty... hm... mnie rozbraja....

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 26 razy 6

  Bez urazy, ale z której strony jest przystojny? Z urody, normalny chłopak i tyle.
  Takimi chwytliwymi tytułami liczycie na większą ilość kliknięć? Fakt, wielu się nabierze.

 • gdasoniak

  Oceniono 9 razy 3

  By być przystojnym trza mieć wzrost, nie ujmuje młodemu Bace, ale niektórzy tu mylą pojęcia. Do cech bycia przystojnym jest wysoki wzrost, nie ma przystojnych kurdupli i tyle w temacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX