Kuba Wojewódzki pokazuje zdjęcie hejtera z rodziną i grozi: Odwiedzimy cię. Ten odpowiada

Kuba Wojewódzki poszedł na wojnę z hejterami. Wybrał podobny sposób, co wcześniej m.in. Filip Chajzer i ujawnił tożsamość internetowego antyfana. Długo nie czekał na odpowiedź.

Hejterzy stali się zmorą polskich gwiazd. Jarosław Kuźniar, Filip Chajzer, a teraz także Kuba Wojewódzki zdecydowali się walczyć z nienawiścią na swoich profilach w social mediach poprzez udostępnianie wizerunku najbardziej wrogich antyfanów. "Król TVN" na swoim profilu na Facebooku pokazał zdjęcie młodego mężczyzny z rodziną, który wcześniej pod zdjęciem dziennikarza z Mamede Khalidowem napisał:

Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu - napisał hejter.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie hejtera z rodzinąKuba Wojewódzki pokazał zdjęcie hejtera z rodziną Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/

 Marcin Rudnicki, na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz...W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony - napisał w swoim poście Wojewódzki.

Wywołany do odpowiedzi Marcin Rudnicki skomentował wpis Wojewódzkiego następującymi słowami:

Ok, napiszę kilka zdań sprostowania/oświadczenia, żeby uciąć spekulacje dotyczące moich intencji itp. Użyłem ostrego sarkazmu, który odnosił się prześmiewczo ogólnie do relacji arabsko-żydowskich i obecnej sytuacji na świecie. Natomiast jeżeli słowo "ciapaty" uraziło Mameda, to przepraszam Mamed. Faktycznie było to chamskie. Mogłem użyć słowa "muzułmanin" zamiast slangu. Natomiast słowo "żyd" nie jest słowem obraźliwym. Dziwię się, że jako satyryk, który na co dzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan W. reaguje takim oburzeniem - czytamy wypowiedź mężczyzny pod wpisem Wojewódzkiego.

Odpowiedź na wpis WojewódzkiegoOdpowiedź na wpis Wojewódzkiego Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/

 Po tym komentarzu większość fanów Wojewódzkiego rozgrzeszyła Marcina Rudnickiego. Zwracali uwagę, że wystawianie na publiczny widok jego rodziny było nie tylko nieadekwatne do wypowiedzi mężczyzny, lecz także krzywdzące dla bliskich, którzy nie są w żaden sposób odpowiedzialni za jego wypowiedź.

Gościu, tak cię zabolały słowa jakiegoś typa w Internecie, że teraz będziesz sobie robić szykany z jego rodziny? Troszkę powagi, boś ponoć dziennikarz, a nie błazen.
Kubuś, oglądam, nie powiem że bez przyjemności Twoje show... i przecież Twoje żarty bywają podobne! Może jednak nie masz tyle dystansu do siebie co by się wydawało!? Pozdrawiam
Kuba brawo. Tylko szkoda, że cała rodzina będzie "sławna", bo kopniak należy się tylko Panu Marcinowi.

Znalazły się też słowa wsparcia dla hejtera:

Olej to, ciesz się że pokazałeś Kubusiowi jak nie ma dystansu do siebie, choć wydawałoby się inaczej. Może jego PR miał taki pomysł na małe zamieszanie w mediach... Tak czy inaczej, szkoda Twojego czasu na tłumaczenia;) I ktoś tu chyba grozi, a przynajmniej ma na celu zastraszenie, i to na pewno nie jesteś Ty. Niech moc będzie z Tobą!
Też uważam ze nie masz za co przepraszać, tym bardziej Kuby, który potrafi użyć jeszcze większego sarkazmu

Największą krytykę wpisu Rudnickiego można było znaleźć od razu pod jego cytowanym przez Wojewódzkiego komentarzem. Zdecydowana większość bardzo krytycznych uwag pod adresem mężczyzny pojawiło się jednak dopiero po tym, jak showman pokazał zdjęcie Rudnickiego z rodziną. Wiele z nich zawiera groźby i wyzwiska.

A co Wy sądzicie o całej sytuacji?

Jarosław Kuźniar w kampanii Hejt stop

ZI

Co sądzisz o całej sytuacji?
Komentarze (311)
Kuba Wojewódzki pokazuje zdjęcie hejtera z rodziną i grozi: Odwiedzimy cię. Ten odpowiada
Zaloguj się
 • Gość: Jeremi

  Oceniono 431 razy 237

  Na zdjęciu to jakaś rodzina Addamsów. Hłe, hłe, hłe. Ale jak się skończyła anonimowość w sieci, hejterowi od razu rura zmiękła. Brawo Kuba.

 • morenowa38

  Oceniono 433 razy 163

  Brawo Kuba! Żadne wyjaśnienia nie osłodzą wizerunku tego prawdziwego polaczka (małą literą)- chama i ksenofoba. Faszyzujących głąbów należy dyscyplinować już na tym poziomie, bo zaraz będzie za późno.

 • ogniesteoczy

  Oceniono 180 razy 130

  klasyka wyklęci polacy onanizują się przed klawiaturami bo myślą, że są anonimowi.
  dlatego zamiast karać fejsy za gó...nwesy trzeba nakazać aby internauta miał potwierdzoną tożsamość.
  Nagle 100% hejtu będzie mniej, bo janusze klawiatury pod nazwiskiem się nie wypowiedzą.

 • Gość: fcghrdh

  Oceniono 179 razy 119

  Tak trzeba robić. Ujawniać tych odważnych inaczej. Gdy ich nazwiska stają się publiczne to od razu grzecznieją.

 • Gość: gruby

  Oceniono 169 razy 117

  O rety - hejter się obraził.
  Cfaniaczek, który myśli, że anonimowo może obrzucać kogoś inwektywami. A zjawił się chociaż pod podanym przez Wojewódzkiego adresem? Bo jak się nie pojawił, to nie tylko hejter ale i tchórz.

 • Gość: supermacio

  Oceniono 178 razy 114

  ale jak to, że rodzina niewinna. a to gościu ukrywa się, czy wszyscy wiedzą i nie reagują. cham i spółka

 • Gość: Xa

  Oceniono 133 razy 91

  Chamski Sebix, który jest mocny w necie, a p...a w świecie. Trzeba pokazywać takich hejterów!

 • Harald Wessling

  Oceniono 98 razy 62

  Marcin Rudnicki stchórzył. Marcin Rudnicki nie bierze odpowiedzialności za swoje słowa. Marcin Rudnicki nie zachwal się jak facet. Kuba Wojewódzki gada bzdury, ale ZAWSZE staje do konfrontacji z atakowaną osobą i jest gotów do weryfikacji swoich poglądów na żywo. Tak robią faceci. Osądy ryzykowne zachowują dla siebie, jeżeli nie są gotowi powtórzyć ich w realu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX