Grzegorz Schetyna żonę na salony zabiera rzadko. Po roku znów razem, w bliźniaczych zestawach. Widać, jak zeszczuplała

Grzegorz Schetyna razem z żoną Kaliną Rowińską-Schetyną pojawili się razem na 19. gali rozdania Orłów w Teatrze Polskim. Zobaczcie, jak wyglądali.

Grzegorz Schetyna i Kalina Rowińska-Schetyna razem pokazują się niezwykle rzadko. Ostatnio na czerwonym dywanie pojawili się na początku zeszłego roku na Balu Dziennikarzy. Od tamtej pory minęło 14 miesięcy, w trakcie których żona szefa PO mocno zeszczuplała. Jak wygląda teraz?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kalina Rowińska-Schetyna u boku męża pojawiła się na rozdaniu Orłów w Teatrze Polskim. Granatowy kombinezon nie dość, że był bardzo elegancki i świetnie leżał na smukłej sylwetce, to idealnie spasował się ze strojem Grzegorza Schetyny.

Grzegorz Schetyna i jego żona Kalina są ze sobą od 1983 roku. Od początku marzyli by założyć rodzinę. Najpierw jednak musieli wyprowadzić się z akademika. Oboje wyjechali do Kanady, by zarobić na upragnione życie. O początkach znajomości opowiedzieli Krystynie Pytlakowskiej.

Mąż pracował jako ogrodnik, a ja sprzedawałam fast foody. Chciałam zostać tam, ale Grzegorz marzył o powrocie. Śniło mu się w nocy, że ostatni samolot do Polski odleciał bez nas. Więc wróciliśmy - opowiadała Kalina Rowińska-Schetyna w rozmowie z "VIVĄ!"

Schetynowie pobrali się po 5 latach znajomości. Mają córkę Natalię.

ZI