Jakóbiakowi się nie udało, ale polska youtuberka była już u Ellen! Wybrała ją sama dziennikarka. Zobaczcie, dlaczego

Łukasz Jakóbiak marzy o rozmowie z Ellen DeGeneres, ale póki co pozostaje mu tylko udawanie ("wizualizacja"), że jego marzenie się spełnia. Tymczasem Ellen pokazała już swojej widowni polską youtuberkę.

Ellen DeGeneres stała się ostatnio w Polsce synonimem marzenia, które jest BARDZO trudne do spełnienia. W końcu to o wizycie w studio dziennikarki Łukasz Jakóbiak marzy tak bardzo, że postanowił nawet wkręcić swoją publiczność i stworzyć makietę studia oraz "udawaną" Ellen. Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w polskich mediach, ale póki co nic nie wiadomo na temat tego, czy dotarła do DeGeneres.

Okazuje się, że niecały rok temu Ellen pokazała już widzom polską vlogerkę. Była to Weronika Szymańska z kanału Vroobelek, która wysłała swoje zgłoszenie na konkurs. A produkcja programu doceniła jej wideo.

O co chodziło? Dziennikarka pokazała swojego współpracownika o imieniu Ari i poinformowała, ze szuka dla niego dziewczyny. Panie z całego świata swoje zgłoszenia miały kierować na adres jej programu. Weronika nagrała więc krótki film, w którym rapuje o tym, jak świetną partią jest dla Ariego. I została zauważona. 

O tym, jak jej się to udało, opowiedziała dokładnie na swoim kanale:

 

A tak wyglądał moment, w którym Polka na chwilę "zagościła" u Ellen:

 

Gratulujemy. I oczywiście trzymamy kciuki za to, by i Panu Jakóbiakowi w końcu się udało.

Jakóbiak do Dody: Które rozstanie było z twojej winy? Odpowiedź mocno go zaskoczyła

JM