Wiedzieliście, że Robert Lewandowski ma taką piękną siostrę? Milena nie lubi rozgłosu, ale na Instagramie pokazuje sporo

Milena Lewandowska-Miros to siostra "tego" Roberta Lewandowskiego. Jest piękna, wysportowana i pomaga mężowi w biznesie.

Robert Lewandowski ma starszą o 3 lata siostrę. Jeżeli tego nie wiedzieliście, to macie prawo być zaskoczeni. Mlena Lewandowska-Miros nie wykorzystuje bowiem popularności brata i stara się nie afiszować ze swoim życiem prywatnym. Jak widać na zdjęciach, jest piękną i wysportowaną kobietą.

>>> PIĘKNA SIOSTRA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Niewiele o niej wiemy, ponieważ jest osobą niezwykle dyskretną. Ma męża, z którym wzięła ślub w 2014 roku i synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski. Przyjaźni się z Anną Lewandowską, z którą była niedawno na obozie. Z kolei Robert Lewandowski zadedykował siostrze gola, którego strzelił Grekom podczas Euro 2012. Milena niegdyś sama trenowała siatkówkę, a nawet była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Obecnie wspiera męża, Radka Mirosa, który próbuje wypromować markę modową Signor Leone.

Zobacz wideo

JZ