Tomasz Barański PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Halejcio. "Jak coś się rozwala...". Nowa kobieta? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości

Tomasz Barański w rozmowie z Party.pl skomentował rozstanie z Klaudią Halejcio. Jego wyznanie powinno uciszyć wcześniejsze plotki.

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio przez długi czas uważani byli za jedną z najbardziej zgranych par, ale jak wiadomo ich związek jest już przeszłością. Plotek na temat przyczyn rozstania nie brakowało, zwłaszcza, że sami zainteresowani unikali rozmów na ten temat. Mówiło się, że pogrążyła ich zazdrość, pojawiła się wersja o zdradzie, a także o zobowiązaniach zawodowych, które nie pozwalały im na pielęgnowanie znajomości. Od tego czasu minęły już prawie dwa miesiące, jak teraz podchodzi do zakończenia związku Barański?

Jest wszystko okej, życie toczy się dalej. Ciężko mówić o tym, jak coś się rozwala, jak ludzie się rozstają. Już dużo czasu minęło, więc komentarze są zbędne, ale wszystko jest dobrze. Jak najbardziej mamy z Klaudią kontakt - przyznał w rozmowie z Party.pl.

Na pytanie, czy rozgląda się już za nową miłością, odpowiedział jednoznacznie.

Nie nie nie, to jest teraz czas dla mnie. Nie rozmyślam też nad tym, co będzie. Chciałbym się teraz porozwijać, zwłaszcza skupić się na mojej działalności z grupą taneczną. To daje mi dużo szczęścia. Chciałbym rozwijać się w kierunku choreograficznym i podróżować, by poszukać inspiracji.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (9)
Tomasz Barański o rozstaniu z Klaudią Halejcio. "Ciężko mówić...". To powinno uciszyć plotki
Zaloguj się
 • redcarius

  Oceniono 13 razy 7

  To straszne. świat się skończył. Jak my to przetrwamy..... Kto to jest Barański i kto to jest Halejcio?

 • elenem

  Oceniono 6 razy 6

  Normalni ludzie tak jak ten pan, nie szukaja zaraz po rozstaniu kolejnych romansów. Powinno sie zrobic sobie przerwe na uspokojenie emocji i analize swego zycia. Nie ma co...rzucać sie na wiatr. To zrozumiałe. Aha... i nie zawsze zdrada jest powodem rozstania.

 • Gość: Ck8

  Oceniono 11 razy 3

  Stary lovelas poużywał sobie młodą psiotkę i znowu będzie szukał nowej szparki ... Szkoda tylko Klaudii !!

 • Gość: jarek

  0

  Klaudia ciesz se że pozbylas sir starego pryka

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy -4

  Halejcio okazała się widocznie zwykłą pindzią i zaszumiała jej w głowie kariera. Ale bez Barańskiego już lepiej nie będzie miała. Tylko ja przelecą i nic poza tym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX