Ed Sheeran prawie stracił wzrok. Księżniczka Beatrice zraniła go mieczem (!). "Źle oceniła jego wagę i...". To MUSIAŁO boleć

Księżniczka Beatrice wyprawiła imprezę, która na wieki pozostanie w pamięciach gości. Zwłaszcza jednego!

Ed Sheeran długo nie zapomni tego wieczoru! Księżniczka Beatrice urządziła w posiadłości swojego ojca huczne przyjęcie, podczas którego piosenkarz James Blunt wpadł na genialny pomysł - zażyczył sobie pasowania na rycerza. Gospodyni nie miała żadnych przeciwwskazań, dlatego szybko chwyciła zabytkowy miecz, który znajdował się w domu, i zaczęła procedurę. Pech chciał, że na drodze stanął jej Ed Sheeran, któremu zupełnie niechcący oberwało się rzeczoną bronią. Jak do tego doszło, czytamy w "The Sun", które dotarło do świadków wydarzenia.

Było około 20 gości, wśród nich Sarah Ferguson, James Blunt i jego żona Sofia Wellesley. W pewnym momencie wszyscy zaczęli rozmawiać o przyznawaniu tytułów i James Blunt zażartował, że chciałby otrzymać tytuł rycerski. Beatrice, która była w świetnym nastroju, powiedziała, że może to zaaranżować i chwyciła miecz ceremonialny. Wszyscy doskonale się bawili, a żart nadawał ton całej imprezie. James klęknął na jedno kolano, jakby byli w Pałacu Buckingham.

Choć zabawa zapowiadała się świetnie, nie wszystko poszło zgodnie z planem...

Beatrice trzymając broń ponad Bluntem, powiedziała: Nadaję ci tytuł Sir Jamesa, tak jak to się robi w Pałacu. Jednak źle oceniła wagę miecza i zamiast lekko dotknąć nim jego ramienia, zamachnęła się w tył, nie wiedząc, że Ed stoi tuż za nią.
embed

Właśnie wtedy Beatrice trafiła mieczem w twarz piosenkarza, zostawiając ranę na jego policzku. Świadkowie potwierdzają, że Sheeran mógł nawet stracić wzrok, ponieważ miecz trafił kilka centymetrów od jego prawego oka.

Wszyscy byli w szoku, a Beatrice naprawdę się zdenerwowała. Na szczęście Ed zachował się jak prawdziwy dżentelmen i upewnił ją, że wie, że to był tylko nieszczęśliwy wypadek.

Piosenkarza szybko zabrano na pogotowie, gdzie lekarze założyli szwy na ranę. Nie mogło jednak być tak źle, bowiem Sheeran chwilę później powrócił na imprezę. Żadna ze stron nie chciała komentować zajścia, ale to, że miało ono miejsce, jest bardziej niż pewne. Tylko spójrzcie na ostatnie zdjęcie piosenkarza.

Trzeba przyznać, że w urządzaniu imprez ciężko byłoby przebić księżniczkę Beatrice. Zgadzacie się?

MK