Michał Figurski ma romans z dziennikarką "DD TVN"?! Komentuje i przez przypadek zdradza coś o wiele ciekawszego

Michał Figurski ma romans z dziennikarką? Takie pogłoski pojawiły się ostatnio w mediach. W końcu sam zainteresowany postanowił zabrać na ten temat głos.

Michał Figurski koncentruje się teraz na pracy i rehabilitacjach, które mają mu pomóc wrócić do zdrowia. Ostatnio jednak w mediach znacznie więcej uwagi poświęcano jego rzekomemu romansowi z dziennikarką "Dzień Dobry TVN", Katarzyną Olubińską, którą poznał w trakcie przygotowywania o nim materiału. Gwiazdor początkowo nie chciał tego komentować, ale w rozmowie z "Party.pl" postanowił zabrać na ten temat głos:

Poznałem Kasię Olubińską. To jest piękna, sympatyczna i bardzo mądra kobieta. I jedyne co możemy zrobić z Katarzyną, to złożyć pozwy w sądzie przeciwko tym informacjom

Jak wyglądają więc jego relacje z Olubińską? Jak przyznał:

Jesteśmy w kontakcie bardzo przyjacielskim i nic poza tym.

Przy okazji dziennikarz zdradził, że jest w związku. Tylko nie z tą osobą, o której wszyscy myśleli. De

Zazdrość była. Pierwsze pytania jakie padły od mojej dziewczyny: Co? Jak to? Kto to?

Przypomnijmy, w "Twoim Imperium" pojawił się niedawno artykuł o romansie Figurskiego z Lubińską, w którym powoływano się na osobę z otoczenia dziennikarza:

Poznali się w maju, kiedy przeprowadzała wywiad z Michałem. Ale parą zostali mniej więcej przed miesiącem. I bez wątpienia ich uczucie rozkwita. (...) Sprawa jest bardzo świeża, ale nie dziwię się, że Michał jest zakochany. To daje mu energię do działania. Nie powiem więcej, bo mi głowę ukręci.

Jak widać, prawda jest zupełnie inna.

AW

Zobacz wideo