Michał Figurski o byłej żonie: Po wylewie spojrzeliśmy sobie w oczy i... Mówi też o córce

Rozpad małżeństwa Michała Figurskiego i Odety Mory nie należał do najłatwiejszych. Wypadek dziennikarza ponownie ich do siebie zbliżył. Jak teraz wyglądają ich relacje?

Michał Figurski I Odeta Moro rozstali się w 2014 roku po 12 latach małżeństwa. Rozstanie nie należało raczej do pokojowych, a do historii polskiego showbiznesu przeszedł wywiad, w którym Odeta nazwała siebie "kelnerką na bankiecie życia Michała".Po wylewie, który dziennikarz przeszedł rok temu, ich relacja znacznie się poprawiła. Prezenterka czuwała u boku byłego męża w szpitalu, mocno zaangażowała się w późniejszą rehabilitację, na którą zbierała środki. Figurski przyznał, że dopiero po wypadku zaczęli szczerze rozmawiać o przyczynach rozpadu małżeństwa.

Po moim wylewie mieliśmy spotkanie, w trakcie którego pierwszy raz od wielu miesięcy, jeśli nie lat, porozmawialiśmy bardzo szczerze patrząc sobie w oczy. i doszliśmy do wniosku, że kompletnie nie doceniliśmy tego, co dostaliśmy. Żyliśmy z Odetą szybko, byliśmy młodzi, zabrakło dojrzałości - wyznał w programie Uwaga.

EK