Były mąż Małgorzaty Foremniak nie żyje. Waldemar Dziki miał 59 lat

Waldemar Dziki zmarł w Barcelonie. O jego śmierci poinformował przyjaciel i scenarzysta, Cezary Harasimowicz.

Waldemar Dziki zmarł w wieku 59 lat. Reżyser, scenarzysta i producent odszedł w Barcelonie. Powodem jego śmierci była choroba, z którą zmagał się już od dłuższego czasu. O wszystkim poinformował na Facebooku jego wieloletni przyjaciel, Cezary Harasimowicz :

"Waldek Dziki od nas odszedł. Jeszcze jeden przyjaciel..." - napisał ze smutkiem.

Więcej szczegółów na temat jego śmierci nie jest jeszcze znanych. Harasimowicz w rozmowie z "Faktem" przyznał, że nie jest upoważniany do tego, by zdradzać więcej informacji.

Waldemar Dziki był absolwentem reżyserii na łódzkiej filmówce. W jego dorobku znalazły się takie filmy jak "Pierwszy milion", "Cudowne dziecko" czy "Kartka z podróży". Wyprodukował "W pustyni i w puszczy", "Jak to się robi z dziewczynami" oraz kultowego "PitBulla". Przez pewien czas współpracował też z telewizją Polsat, a od 2007 roku był dyrektorem generalnym ukraińskiej stacji telewizyjnej. 

Prywatnie był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Daria Trafankowska. Później  związał się z  Małgorzatą Foremniak , jednak ich związek skończył się głośnym rozwodem . Pod koniec życia reżyser związał się z pochodzącą z Ukrainy, Martą Elijasiak.

AW