Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zostaną rodzicami? Nie potwierdzają, ale... Ten wybór nie mógł być przypadkiem

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska są już małżeństwem, więc najwyższy czas na następny krok. Ponoć para podjęła decyzję o powiększeniu rodziny.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli ślub na początku lipca, a cała ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami. Zaraz po tym okazało się, że para musi stawić czoło pierwszym problemom. Jak donosiły media, aktor marzył o potomku, ale jego młodsza o 17 lat żona nie chciała jeszcze o tym myśleć, bo miała zupełnie inne plany na najbliższą przyszłość. Wygląda jednak na to, że zmieniła zdanie.

Zakochani wybrali się w podróż poślubną na jedną z najbardziej urokliwych i jednocześnie nieodkrytą przez turystykę, grecką wyspę Kefalos. Jak donosi "Na Żywo", na wybór miejsca wypoczynku wpłynęła właśnie ich wspólna decyzja o dziecku:

Krystian i Marysia postanowili skupić się na powiększaniu rodziny. Oboje bardzo pragną zostać rodzicami, zwłaszcza on miał nadzieję, że z wakacji wrócą we troje. Dlatego wybrali taką właśnie kameralną wyspę, a Krystian nie szalał z ukochanym nurkowaniem - zdradziła osoba z otoczenia pary.

Aktor już od dawna wspominał, że chciałby stworzyć ze swoją młodą żoną prawdziwą rodzinę. W jednej z rozmów przyznał, że:

Planuję zakup małych nart i zestaw ciuchów dla małego biegacza - czytamy w "Na żywo".

Z pewnością piękne okoliczności przyrody i atmosfera, jaka panuje na tej greckiej wyspie, sprzyjały zrealizowaniu ich planów.

Para poznała się na planie serialu "M jak miłość". Ponoć od razu między nimi zaiskrzyło, co zaowocowało szybką decyzją o przypieczętowaniu związku małżeństwem.

AW

 

 

 

 

 

 

Więcej o: