Po opublikowaniu zdjęć z balu Fundacji TVN Paulina Krupińska stała się celem nieprzychylnych komentarzy w sieci. Internauci zastanawiali się, czy jest w ciąży, a inni żartowali, że "TVN ją dobrze karmi". 2 grudnia, we wtorkowym wydaniu programu "Dzień dobry TVN" prezenterka odniosła się do tych uwag i poruszyła problem oceny wyglądu kobiet w mediach i w internecie.
W "Dzień dobry TVN" temat oceniania wyglądu wywołał zdecydowaną reakcję Pauliny Krupińskiej. - To dotyczy głównie kobiet - zaznaczyła. - I to kobiety najczęściej oceniają kobiety - dodała. Edyta Zając podkreśliła, że sama Krupińska doświadczyła tego niedawno po balu Fundacji TVN, kiedy otrzymała sporo nieprzychylnych komentarzy. Wtedy prezenterka opublikowała post zwracający uwagę na hejt dotyczący wyglądu.
W programie prezenterka wyjaśniła, dlaczego postanowiła zabrać wtedy głos. - Nie zrobiłam tego dla siebie. Zrobiłam to dla naszych córek, koleżanek i wszystkich kobiet, które nie mają wysokiego poczucia własnej wartości, wchodzą w ten świat albo są po trudnych przejściach - powiedziała w "DDTVN". - Nikt nie chce czytać o swojej wadze i wyglądzie - dodała po chwili.
Do sprawy na antenie odniosła się również Edyta Zając, która w "DDTVN" prowadzi przegląd wydarzeń show-biznesowych. Przypomniała, że w ostatnich dniach podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Ariany Grande, krytykowanej w sieci za swoją sylwetkę. Piosenkarka wielokrotnie spotykała się z komentarzami, że "jest zbyt chuda" i "potrzebuje pomocy". W odpowiedzi Grande opublikowała fragment wywiadu, w którym zaznaczyła, że nie zgadza się na ocenianie wyglądu innych osób. - Słyszałam każdą wersję tego, co jest ze mną nie tak. Poprawiasz coś, a potem jest znowu jest źle, ale z innego powodu. Wszystko robisz źle od najprostszych rzeczy, jak wygląd, po inne aspekty - powiedziała w wywiadzie z 2024 roku, który teraz przypomniała na InstaStories.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ojciec tragicznie zmarłego Nikodema Mareckiego pożegnał syna. Ten wpis łamie serca
Uczestniczki "Rolnik szuka żony" wystroiły się na Andrzejki. Niebywałe, kto wyprawił przyjęcie
Pracownik Biedronki pokazał, co dostał w świątecznej paczce. Lepiej usiądźcie
Serowska i Hakiel planują ślub. Na jedno tancerz nie chciał się zgodzić
Nikodem Marecki odszedł w tragicznych okolicznościach. Ekipa "Szpitala św. Anny" żegna chłopca
Ekspertka ostro o stylizacji Nawrockiej z jubileuszu Teatru Wielkiego. Nie zostawiła na niej suchej nitki
Basia z "Rolnika" przed laty wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie jej stare zdjęcia
Hakiel i Serowska wyprawili synowi urodziny. Wielka żyrafa z żyrandolem to dopiero początek
Żebrowscy postawili na klasykę. Więdłocha w gotyckim stylu. Zadziorna Cielecka