Powoli zbliżamy się do momentu, na który czekają wszyscy fani "Top Model". Uczestnicy niedługo wyjadą na Fashion Week, gdzie spróbują swoich sił w profesjonalnych pokazach mody i wymagających sesjach zdjęciowych. W najnowszym odcinku modele i modelki stanęli przed trudnym wyzwaniem. Sesja na wysokościach zweryfikowała, kto jest w stanie poradzić sobie przed kamerą nawet w niebezpiecznych warunkach. Decyzją jurorów z programem pożegnał się... Tymek. Niedługo po emisji odcinka, uczestnik zamieścił na profilu programu komentarz uderzający w ekspertów.
Już w programie uczestnik podkreślał, że bardzo mu się podoba panelowe zdjęcie. - To jest drugi raz, gdzie nie zmieniłbym nic - mówił przed jurorami. Ci jednak byli innego zdania. - Nie jestem fanem tego zdjęcia - podsumował Marcin Tyszka. - Mi się to zdjęcie nie podoba, ja nie wiem, jaką masz ekspresję na twarzy - dorzuciła Daga Ziober. Tymek próbował wybronić efekty swojej pracy, ale ostatecznie odpadł z programu. Od nagrań minął już jakiś czas, ale najwyraźniej model wciąż nie pogodził się z decyzją jurorów. "Spokojnie, każdy ma prawo się pomylić. Nawet tak zacne jury" - napisał uszczypliwie po emisji odcinka. Decyzja nie spodobała się również widzom, o czym szybko dali znać w komentarzach.
Większość internautów twierdzi, że na ostatnim panelu były zdecydowanie gorsze zdjęcia. "Tymkowi specjalnie wybrali najgorsze zdjęcie, żeby odpadł. Dlaczego on jako jedyny miał zbliżenie na twarz a reszta nie? Niesprawiedliwe", "Serio odpadł Tymek, a zostawili Huberta, który nie może się odnaleźć w żadnym zadaniu?", "Grzegorz powinien odpaść, Tymek powinien zostać", "To jest po prostu żart, zdjęcie dużo lepsze od zdjęcia Grześka, aż się odechciewa oglądać", "Nie powinien odpaść" - czytamy. A wy zgadzacie się z decyzją jurorów? Dajcie znać w sondzie na końcu artykułu. ZOBACZ TEŻ: "Top Model". Uczestniczce podczas zadania puściły nerwy. "Nie dotykaj mnie"
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!