"Klan". Wielki powrót serialowej Kasi. Tak teraz wygląda córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Dobre wieści dla fanów "Klanu"! Po długiej nieobecności na plan powróci Julia Królikowska, która wcielała się w rolę Kasi. Niestety jest jedno "ale".

Julia Królikowska to aktorka pochodząca z gwiazdorskiej rodziny. Kobieta przez lata pracowała na planie ze swoją mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. W pewnym momencie Julia zniknęła z "Klanu" z powodu ciąży. Twórcy znaleźli "tymczasowe" rozwiązanie. Serialową Kasię wysłali na dalekomorski rejs, który najwyraźniej będzie trwał dłużej, niż fani zakładali. Królikowska ma ponownie pojawić się w produkcji już po wakacjach, ale niestety Kasia nie zamierza na razie "zarzucać kotwicy". Zobacz, jak obecnie wygląda Julia Królikowska! Zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawstydzona przez tancerza. Poszło o... "Klan" i chemię na parkiecie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ponownie z córką na planie. "Stęskniłam się" 

Już teraz wiadomo, że serialowa Kasia ma na chwilę powrócić do rodzinnego domu. Między nią, a jej mamą, Grażyną wywiąże się ciekawa dyskusja na temat przyszłości. Kasia wyjaśni, że nie zamierza na razie rezygnować z podróży. "Kiedyś zarzucę kotwicę" - będzie tłumaczyć Grażynce. Wygląda jednak na to, że postać grana przez Julię Królikowską nie myśli o stabilizacji. "Kasiu, przecież chciałaś założyć rodzinę. A dzieci? Chyba nie zamierzasz urodzić i wychowywać na statku" - zmartwi się jej mama. "Na razie nie staramy się o dziecko" - odpowie Kasia. Choć rozmowa momentami będzie poważna, to zarówno Grażyna, jak i jej córka będą się cieszyć swoim towarzystwem. "Stęskniłam się za tobą, mamo. Czasami brakuje mi twojego gderania" - wyzna Lubiczówna. Nowe odcinki "Klanu" mają pojawić się już 2 września! 

Julia Królikowska dorastała na oczach widzów. Tak wyglądała na początku kariery w 'Klanie'Julia Królikowska dorastała na oczach widzów. Tak wyglądała na początku kariery w 'Klanie' Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Ostrowska-Królikowska może zawsze liczyć na produkcję "Klanu" 

Jakiś czas temu wiele osób zastanawiało się, jak Królikowska pogodzi pracę na planie "Klanu" z udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że produkcja odpowiadająca za serial jest bardzo elastyczna. "Z tą naszą produkcją, to jest tak jak w rodzinie, która już funkcjonuje wiele, wiele lat. Jeżeli ktoś ma coś do roboty, to, to jest tak naturalne, że to wszystko się ogarnia. Ja nie muszę chodzić, prosić i tłumaczyć. Po prostu oni to wiedzą i nie mam tak intensywnego czasu na planie. Ale mam teatr i mam bardzo dużo prób w teatrze. To mnie bardziej absorbuje w tej chwili. Ale w serialu i na planie to my sobie z tym bardzo dobrze radzimy" - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą. ZOBACZ TEŻ: Ostrowska-Królikowska dowiedziała się o romansie męża. Wspomina trudną rozmowę. "Pamiętam jego wzrok"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.