"Rolnicy. Podlasie". Andrzej zamienił podwórko w piękny ogród. Nie obyło się bez spięcia

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" wraz z pomocą Gienka, Jarka i Sławka wziął się za prace remontowe przed domem. Panowie odpicowali podwórko. Efekt jest zachwycający.

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z najpopularniejszych programów pojawiających się na stacji Fokus TV. Przez lata emisji format zgromadził wokół siebie rzeszę fanów, którzy z wielkim zaciekawieniem śledzą losy bohaterów, zajmujących się prowadzeniem gospodarstw rolnych. Bez wątpienia jednymi z bardziej lubianych bohaterów telewizyjnego show są Andrzej i Gienek z Plutycz. Syn i ojciec, to zgrany duet, który pokochali widzowie. Warto zauważyć, że panowie działają nie tylko w telewizji, ale prowadzą także dobrze prosperujący kanał na YouTubie, gdzie można śledzić ich poczynania poza programem. Okazuje się, że w ostatnim czasie panowie postanowili mocno zadbać o dom, a także jego okolice. Wykonali ogrom pracy na podwórku.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o przerażającej sytuacji, jaka przydarzyła się jej na lotnisku

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej wziął się za robotę. Tym razem padło na podwórko 

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" jest nie do zatrzymania. Mężczyzna zakasał rękawy i mocno wziął się do pracy. Niedawno zabrał się za generalny remont podwórka, a także modernizację domu. Przy okazji nie zamierza zapominać o jego otoczeniu. Jak podaje serwis bialystok.se.pl, w ostatnim czasie rolnik wziął się za zagospodarowanie terenu, znajdującego się przed domem. Zmiany są zauważalne gołym okiem, ponieważ z dawnego podwórka zrobił się przyjemny ogródek. W pracy pomogli mu Gienek i Jarek wraz ze Sławkiem. Panowie najpierw wykorzystali opony, później zwieźli ziemię, a następnie zaczęli sadzić kwiaty. Zdjęcia lubianych uczestników programu możecie zobaczyć w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej odświeżył podwórko. Nie obyło się bez napięcia 

Praca prężnie szła, niestety nie obyło się bez małych zgrzytów. W pewnym momencie Jarek mocno się zirytował. - Korzenie z góry powinny być?! Weźcie. Widzę, że nie chce się wam tego robić - powiedział oburzony, patrząc na poczynania pozostałej trójki. Całe szczęście spór szybko udało się załagodzić. Wspólna praca przyniosła niesamowite efekty. Trzeba przyznać, że ogród przed domem prezentuje się bardzo dobrze. - Z zewnątrz i z wewnątrz wygląda elegancko - stwierdził z dumą Gienek. ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie". Gienek ma poważne problemy zdrowotne. "Biorę silne antybiotyki".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.