"Rolnik szuka żony". Ciężarna Dorota pluska się w basenie. Fani sypią komplementy

Ciężarna Dorota postanowiła się zrelaksować. Wszystko zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Jej zdjęcie nad basenem wywołało lawinę komentarzy.

Dorota i Waldemar poznali się na planie jubileuszowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Chociaż mężczyzna początkowo tworzył relację z Ewą, to w finale wyszło na jaw, że ich związek skończył się fiaskiem. - Ja się przeraziłam w momencie, gdy byłam spokojna, a Waldek wybuchał i podnosił głos (...). Nie wiem, dlaczego on tak reaguje - mówiła w telewizji Ewa. Mężczyzna nie narzekał długo na samotność i znalazł szczęście u boku Doroty. Internauci krytykowali ich związek, ale Waldemar i jego partnerka wcale nie przejmowali się nieprzychylnymi komentarzami. Zakochani niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. "Na taką chwilę czekałem bardzo długo" - pisał wówczas Waldemar.

Zobacz wideo Marta Manowska o ślubach w formatach telewizyjnych. "Przykro"

"Rolnik szuka żony". Dorota niczym syrena w basenie. "Chwila relaksu"

Ostatnio ciężarna Dorota postanowiła skorzystać z pięknej pogody i spędziła miłe chwile w Szczecinie. Ukochana Waldemara zamieściła w sieci zdjęcie, na którym uśmiechnięta od ucha do ucha pluskała się w basenie. Bohaterka programu "Rolnik szuka żony" nie pokazała się w stroju kąpielowym, tylko założyła białą, ażurową narzutkę. Jeśli chcecie zobaczyć omawiany kadr, to zajrzyjcie do galerii na górze strony. "Chwila relaksu" - podpisała fotografię Dorota. Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od zachwyconych internautów. Komplementowali ciężarną Dorotę. "Pięknie wyglądasz", "Ciąża ci służy", "Królowa", "Udanego wypoczynku", "Życzę pani dużo dobrego" - pisali obserwatorzy Doroty.

'Rolnik szuka żony'. Dorota i Waldemar'Rolnik szuka żony'. Dorota i Waldemar fot. screen TVP VOD

"Rolnik szuka żony". Tak Waldemar dowiedział się o ciąży Doroty. Okazja była wyjątkowa

Niedawno Waldemar uchylił rąbka tajemnicy i wyjawił, jak dowiedział się o ciąży Doroty. Ukochana wybrała wyjątkowy moment, aby przekazać mu ważne wieści. "Ja osobiście jako pierwszy dowiedziałem się w walentynki. (...) Taka niespodzianka" - powiedział dla "Party". Bohater nie wyjawił terminu porodu, ale wspomniał o płci dziecka. "Musiała [Dorota - przyp. red.] czekać półtora miesiąca, żeby mieć stuprocentową pewność, że to córeczka jest" - dodał. ZOBACZ TEŹ: "Rolnik szuka żony". Agnieszka w odważnym wydaniu. Posypały się komplementy. "Piękna figura"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.