"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta na nowym zdjęciu z dwójką dzieci. Zdobyła się na wyznanie

Aneta ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" wrzuciła z okazji Dnia Matki osobisty kadr. Widzimy na nim jej dwójkę dzieci.

Pamiętacie Roberta i Anetę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Para należy do wąskiego grona szczęśliwców, którym udało się zbudować związek dzięki kontrowersyjnemu show stacji TVN. Choć jak przyznali, żadne z nich nie miało wielkich oczekiwań związanych z udziałem w programie, los chciał dla nich inaczej. Para na początku lutego 2022 roku powitała na świecie pierwsze dziecko, a w zeszłym roku na świat przyszło drugie. Dumna mama wrzuciła na Instagram zdjęcie z obiema pociechami - Mieszkiem i Hanną. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta na nowym zdjęciu z dwójką dzieci. Zdobyła się na wyznanie

Aneta we wpisie z okazji Dnia Matki wrzuciła prywatny kadr, jak i podzieliła się osobistym wyznaniem. "Czy powtarzam się, mówiąc, że bycie mamą to najlepsze co mnie w życiu spotkało? Być może. Ale to prawda. Wszystkiego dobrego dla nas, mamuśki! Radości z waszych pociech. Niech to będzie wspaniały dzień" - czytamy. Na zdjęciach widzimy Anetę w towarzystwie syna i córki. Rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert obchodzili trzecią rocznicę ślubu

Trudno uwierzyć, że od emisji szóstego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z udziałem Anety i Roberta minęło ponad dwa i pół roku. Po udziale w telewizyjnym show uczestniczka spełnia się jako influencerka na Instagramie, gdzie jej poczynania na bieżąco obserwuje ponad 200 tys. użytkowników. Żona Roberta chętnie uchyla rąbka tajemnicy i co rusz zdradza, co u niej słychać. Niedawno zamieściła nowy post, w którym pochwaliła się, że świętują z Robertem trzecią rocznicę ślubu. Oprócz tego dodała również urocze rodzinne nagranie i dodała chwytający za serca wpis. "Trzecia rocznica. 24 kwietnia 2021 i 24 kwietnia dziś. Jak już wspominałam pewnie nie raz, lepszego scenariusza nawet ja bym tu nie wymyśliła" - napisała. Internauci w mgnieniu oka chwycili za telefony i ruszyli do komentowania, nie szczędząc parze miłych słów. "Jak ten czas leci. Pamiętam ten dzień jakby to było tydzień temu. Samych wspaniałości dla was" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

 
Czekasz na nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.