"Rolnik szuka żony". Anna dodała pierwsze zdjęcie z synem. Właśnie skończył tydzień

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" świętują narodziny pierwszego syna. Dumna mama wrzuciła kadr z maluchem na Instagram.

Annę Derbiszewska dała się poznać jako uczestniczka jubileuszowej edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Podobnie jak reszta bohaterów, do matrymonialnego show zgłosiła się po to, aby znaleźć miłość. Na planie poznała Jakuba, którego widzowie na początku traktowali z lekkim dystansem. Para jednak od razu wpadła sobie w oko i podczas finału ogłosiła, że to może być coś poważniejszego. Zakochani nie chcąc marnować czasu, zaręczyli się, a niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Anna niedawno urodziła syna Darka, co świętuje w internecie.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Anna Derbiszewska pokazała syna. Mówi, że tęskni za... brzuszkiem

Równo tydzień po porodzie, uczestniczka "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem z maluchem. Przyznała przy okazji, że z sentymentem wspomina okres, w którym oczekiwała narodzin syna. Mimo tego, z ekscytacją patrzy w przyszłość. "Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje" - czytamy. W kadrze - który znajdziecie w galerii u góry strony - pojawił się także pies pary, który z zaciekawieniem przyglądał się noworodkowi na rękach mamy.

"Rolnik szuka żony". Anna Derbiszewska pokazywała ciążę w mediach społecznościowych

Anna Derbiszewska relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych i nie bieżąco informowała widzów programu, jak się czuje. Mówiła, że może liczyć na ogromne wsparcie od swojego partnera, który stawał na wysokości zadania. Opowiadała o swoim samopoczuciu w trzecim trymestrze. - Tak poza tym chciałam wam powiedzieć, że ja się czuję dobrze, maleństwo jeszcze w brzuszku, tak że się czuję... jest wszystko ok. Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi, rośniemy, ja i mały. Kuba nas wspiera w tym, wszystko jest ok. (...) Wiadomo, są dni lepsze i słabsze, ale nie mogę narzekać - wyznawała na swoim profilu.

Czekasz na nową edycję "Rolnika"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.