"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin wyprawiła córce komunię. Wspomniała o swoim eks

Marta Paszkin opublikowała w sieci fotorelację z komunii starszej córki. Uczestniczka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wspomniała o relacjach z ojcem dziewczynki. Dogadują się?

Maj to w Polsce sezon komunijny. Celebryci chętnie publikują w mediach społecznościowych zdjęcia z tego typu imprez. Do tego grona zalicza się także Marta Paszkin z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka hitu TVP organizowała ostatnio przyjęcie komunijne swojej najstarszej córki, Stefanii. Relację z wydarzenia opublikowała na Instagramie. Żona Pawła wspomniała także o ojcu dziewczynki.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin wyprawiła córce komunię. Wspomniała o swoim eks

Marta Paszkin dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" zdobyła sporą popularność. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 120 tysięcy internautów. Ostatnio ukochana Pawła podzieliła się relacją z pierwszej komunii najstarszej córki (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). Przy okazji zdradziła, jakie ma relacje z byłym partnerem, ojcem Stefanii. Okazuje się, że pozostają w przyjaznych stosunkach, a przyjęcie komunijne zorganizowali wspólnymi siłami.

Czy można mieć dobre relacje z eks? Można i warto! Wczoraj zorganizowaliśmy naszej dziewczynce komunię, to był piękny dzień

- napisała na Instagramie Paszkin. Internauci pochwalili uczestniczkę hitu TVP za dojrzałość. "Warto ze względu na dziecko mieć dobre relacje. Często relacje się lepiej układają, kiedy każde zakłada nową rodzinę, wtedy już jest dystans i inaczej się patrzy na to, co było kiedyś", "Super, to tylko pokazuje waszą dojrzałość emocjonalną, że potrafiliście rozstać się w zgodzie i szacunku do siebie i dziecka, które was zawsze w jakiś już sposób będzie łączyć", "Tak się zachowują normalni ludzie. Nie układa się. Rozstają się, zachowując wzajemny szacunek", "Brawo, ogromny szacunek dla was wszystkich. Życie nie zawsze układa się po naszej myśli, a dzieci są najważniejsze i pięknie, że takie macie relacje" - czytamy w komentarzach pod postem.

Marta Paszkin i Paweł BodziannyMarta Paszkin i Paweł Bodzianny Marta Paszkin i Paweł Bodzianny; Instagram/marta_paszkin

Marta Paszkin pokazuje codzienność z dwójką maluchów. "Nie zamieniłabym tych chwil na nic innego"

Marta Paszkin niedawno urodziła trzecie dziecko. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" ma obecnie pod opieką dwójkę maluchów. Na Instagramie pokazała ostatnio, jak wygląda codzienność młodej mamy. Okazuje się, że nie zawsze jest kolorowo. Na opublikowanym nagraniu widać, jak podczas karmienia młodszej córki, Adaś ciągnie ją za włosy. Ukochana Pawła nie zamierza jednak narzekać. "Nie zamieniłabym tych chwil na nic innego" - napisała pod filmem.

Uważacie, że celebryci powinni zamieszczać w sieci relacje z pierwszych komunii?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.