"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł nie mieszkają w domu, który pokazano w programie. "Nic nie stracił"

Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Kobieta z chęcią odpowiada na pytania fanów. Obserwatorzy chcieli wiedzieć, co będzie się działo z domem Pawła z programu. To nie pierwszy raz, gdy fani poruszają ten temat.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Para już na samym początku wiedziała, że jest dla siebie stworzona. Rolnik szybko pożegnał pozostałe kandydatki i skupił się tylko na Marcie. Uczestnicy szóstej edycji randkowego show niedługo później stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani wychowują razem córkę kobiety z poprzedniej relacji. Doczekali się również syna Adama, który urodził się w czerwcu 2022 roku, a także córki Gracji, która przyszła na świat w lutym 2024 roku. Małżonkowie stworzyli przytulny dom na wsi. Ostatnio Marta zachęciła fanów do zadawania pytań w mediach społecznościowych. Padło pytanie o posiadłość.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Syn Marty Paszkin nie mógł odwiedzić mamy w szpitalu. Bodzianny wymyślił sposób

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin po raz kolejny zorganizowała Q&A. Odpowiedziała na pytanie dotyczące domu

Marta Paszkin jest bardzo popularna na Instagramie. Jej profil jest obserwowany przez 125 tysięcy użytkowników. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" nie zaniedbuje swoich fanów i regularnie publikuje tam kadry z życia prywatnego. Ostatnio zorganizowała natomiast sesję pytań i odpowiedzi. Wielu internautów dopytywało o dom Pawła, który pokazywał w wizytówce podczas nagrań do programu. Okazuje się, że nieruchomość nadal należy do rolnika, jednak rodzina zdecydowała się zamieszkać gdzie indziej.

To pytanie pojawia się przy każdym Q&A, więc pora na nie odpowiedzieć. Tamten dom stoi i nic nie stracił na swojej świetności, natomiast chcieliśmy coś, co będzie bardziej odpowiednie dla naszych potrzeb, no i chcieliśmy coś, co będzie nasze - napisała w odpowiedzi Paszkin.

Marta PaszkinMarta Paszkin fot. https://www.instagram.com/marta_paszkin/screen

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin zapytana o dzieci. "Problematyczne są te momenty"

Jedna z internautek chciała też dowiedzieć się, czy dzieci Marty i Pawła bywają zazdrosne o siebie nawzajem. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" przyznała, że właściwie nie musi mierzyć się z tym problemem. "Jeśli którekolwiek bywa zazdrosne, to raczej o naszą uwagę, nie o siebie. Właściwie tyczy się to tylko Adasia, Gracja za mała, a Stefi bardzo wyrozumiała. Problematyczne są te momenty, kiedy te maluchy naraz potrzebują mamy" - napisała na InstaStories.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z dziećmiMarta Paszkin i Paweł Bodzianny z dziećmi Instagram/marta_paszkin

Czy Marta i Paweł przeprowadzą się kiedyś do domu pokazanego w programie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.