"Chłopaki do wzięcia". Aldona sporo schudła. Pochwaliła się metamorfozą sylwetki

Aldona z programu "Chłopaki do wzięcia" pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnio zamieściła w sieci efekty swojej przemiany.

"Chłopaki do wzięcia" to program, który zadebiutował w telewizji w październiku 2012 roku. Bohaterami formatu najczęściej są mężczyźni po przejściach, którzy zamieszkują mniejsze miejscowości. Program pomaga im w odnalezieniu drugiej połówki. W show zasłynęła Aldona. Uczestniczka była wybranką Stefana, a ich związek wzbudzał spore kontrowersje. Planowali ślub i ogłosili, że spodziewają się dziecka. Później jednak na jaw wyszło, że Aldona wcale nie była w ciąży. Uczestnicy "Chłopaków do wzięcia" rozstali się, ale później do sieci trafiały ich wspólne zdjęcia. Do tej pory nie wiemy, jakie mają relacje. Jedno jest pewne, niezależnie od statusu związku Aldony - zmian w jej życiu nie brakuje.

Zobacz wideo Magda Gessler sporo schudła. Jaki jest jej sekret?

"Chłopaki do wzięcia". Aldona na nowych zdjęciach. "Jeszcze trochę"

Aldona rozkręca swoją karierę w mediach społecznościowych. Bohaterka "Chłopaków do wzięcia" stale relacjonuje, co u niej słychać. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że wrzuciła do sieci zdjęcie z córką. Tym razem jednak pokazała swoją sylwetkę. Zamieściła na TikToku filmik, na którym zapozowała w lustrze. Gołym okiem widać, że Aldona sporo schudła. "Jeszcze trochę, damy radę zrzucić parę kilogramów" - czytamy w opisie materiału opublikowanego przez uczestniczkę programu. Pod filmem zaroiło się od komentarzy zachwyconych obserwatorów Aldony. "Zawsze podziwiam osoby, które decydują się walczyć o lepszą wersję siebie", "Super wyglądasz", "Widzę progres", "Brawo ty", "Ogień", "Piękna" - pisali internauci. Chcecie zobaczyć metamorfozę sylwetki Aldony? Zajrzyjcie do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie jej najnowsze zdjęcia.

AldonaAldona Fot. 'Chłopaki do wzięcia' / kadr z programu

"Chłopaki do wzięcia". Karina wyprowadziła się z Polski. "Próbowałam pracować w kraju"

Karina, siostra Stefana, miała bardzo napięte relacje z Aldoną. W marcu 2024 roku nastąpił jednak przełom. "Z mojej strony - pogodziłam się z Aldoną ponieważ nie jestem konfliktowa i strasznie nie lubię mieć z kimś kosy i też nie chcę stać nikomu na drodze do szczęścia" - pisała w mediach społecznościowych. Obie panie raczej nie mają okazji do zbyt częstych spotkań i pogłębiania relacji, ponieważ Karina wyjechała do Niemiec. "Tam jest inny świat, jeśli chodzi o zarobki" - napisała Karina na Facebooku. ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia". Jezus na zdjęciu sprzed lat. Bez długich włosów i brody wygląda jak inny człowiek

Co sądzicie o metamorfozie Aldony?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.