"Chłopaki do wzięcia". Jezus na zdjęciu sprzed lat. Bez długich włosów i brody wygląda jak inny człowiek

Sebastian zwany "Jezusem" z programu "Chłopaki do wzięcia" udostępnił w sieci swoje stare zdjęcie. Już dziesięć lat temu próbował zrobić karierę w telewizji. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił.

Seria "Chłopaki do wzięcia" już od ponad 12 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Format doczekał się już 24. sezonów. Bohaterami są samotni mieszkańcy małych miasteczek i wsi, którzy poszukują miłości. Jednym z uczestników show, który zapadł w pamięć widzów, był Sebastian. Ze względu na długie włosy i gęstą brodę nazywano go Jezusem. Jeszcze kilka lat temu Sebastian wyglądał jednak zupełnie inaczej. Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" opublikował w sieci swoje stare zdjęcie z czasu, kiedy brał udział w "Rozmowach w toku". Bez gęstego zarostu i długich włosów jest nie do poznania. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Anna znała Kubę przed programem? Wszystko jasne

"Chłopaki do wzięcia". Sebastian dziesięć lat temu wystąpił w "Rozmowach w toku". Inny człowiek

Jezus jest jedną z największych gwiazd programu "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik show jest wielbicielem natury i ekologicznego stylu życia. Swego czasu Sebastian prowadził kanał w serwisie YouTube - "Sokrates - mistrz nowej ery", gdzie opowiadał o życiu w lesie. Zebrał tam ponad 30 tysięcy subskrybentów, ale od dwóch lat nie publikował żadnych nowych nagrań. Uczestnik formatu jest za to aktywny na Instagramie, gdzie właśnie opublikował zdjęcie z odcinka "Rozmów w toku", w którym był gościem. W programie miał 23 lata i był to jego debiut w telewizji. W odcinku opowiadał o dziewczynie, która pod pretekstem romantycznej schadzki szantażem wyciągnęła od niego 500 zł. Na ujęciu widzimy go z gładko przystrzyżoną brodą i krótkimi włosami zgolonymi prawie na łyso. Poznalibyście go na ulicy? Fotografię znajdziecie na dole strony.

Pierwszy raz w TV, prawie dziesięć lat temu - napisał Sebastian na Instagramie.

Sebastian 'Jezus' 'Chłopaki do wzięcia'Sebastian 'Jezus' 'Chłopaki do wzięcia' Facebook/ Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Sebastian przeszedł  metamorfozę w programie. Zgolono mu brodę

Jak się okazuje, program "Rozmowy w toku" i "Chłopaki do wzięcia" to niejedyna styczność Sebastiana z mediami. Jezus w 2017 roku wziął udział w programie "Druga twarz" stacji TTV, gdzie poddał się metamorfozie. "Człowiek z lasu" został krótko przystrzyżony i wyglądał na dużo bardziej zadbanego. "Niesamowita przemiana, brawo!" - komentowano w sieci. 

Sebastian z 'Chłopaków do wzięcia' w programie 'Druga twarz'Sebastian z 'Chłopaków do wzięcia' w programie 'Druga twarz' Fot. YouTube / TTV [Druga twarz]

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.