"Nasz nowy dom". Stan tego domu przerażał. Z sufitu można było zbierać grzyby

W odcinku programu "Nasz nowy dom" z 8 maja ekipa musiała zmierzyć się w prawdziwym wyzwaniem. Stan budynku był naprawdę przerażający.

Najnowsze odcinki "Naszego nowego domu" z Elżbietą Romanowską za sterami ruszyły pełną para. Zgodnie z zapowiedziami Edwarda Miszczaka produkcja tym razem skupia się nie tylko na samych remontach, ale i emocjach uczestników. W odcinku z 8 maja ekipa Polsatu i zawitała do niewielkiej miejscowości o nazwie Raciszyn. Tam zastała panią Bożenę z dziećmi, którą w życiu najbardziej dotknęła choroba alkoholowa najbliższych.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska ma więcej pracy w "Nasz nowy dom". Mówi o trudnych wyzwaniach. "Zemdlałam"

"Nasz nowy dom". Stan tego domu przerażał. Rodzinę pani Bożeny mocno doświadczyło życie

Pani Bożena wychowywała się z przemocowym ojcem alkoholikiem, a w dorosłym życiu to jej mąż przez lata nadużywał napojów z procentami. Odkąd kilka lat temu zmarł na nowotwór, pani Bożena codziennie samodzielnie walczy o godny byt swoich dzieci. Pomaga jej dorosły syn Tomek, który robi wszystko, by zastąpić młodszemu bratu ojca. Warunki w ich domu wołały o pomstę do nieba. Na ścianach była wilgoć i grzyb w ilościach zagrażających zdrowiu. "Nie mogę uwierzyć, że ludzie żyją w tak koszmarnych warunkach w XXI wieku",  "Straszna wilgoć, ale dzięki wam będzie super", "Przykry widok, lecz wy temu zaradziliście" - czytamy opinie widzów na Instagramie. Zdjęcia metamorfozy domu znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

 

"Nasz nowy dom". Ekipa Polsatu całkowicie odmieniła dom pani Bożeny

W ciągu pięciu dni ekipa programu stanęła na wysokości zadania i całkowicie odmieniła przestrzeń uczestników. Rodzina zyskała świeże, energetyczne i nowoczesna wnętrza, w których każdy odnajdzie coś dla siebie. Dawniej zagracone kąty dziś zachwycają funkcjonalnością i ożywczymi kolorami. Na rodzinę czekała także wyjątkowa niespodzianka - niezapomniane karaoke z Radosławem Liszewskim i wspólne wykonanie hitu "Ja uwielbiam ją". Przypominamy, że w jednym z poprzednich odcinków uczestnicy spotkali się z Krzysztofem Ibiszem. Innym razem zaś dla uczestników zaaranżowano spotkanie i wyjątkową zabawą z aktorami uwielbianego przez widzów serialu "Gliniarze". Oglądacie nowe odcinki programu "Nasz nowy dom"?

Oglądasz programy wnętrzarskie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.