"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel tuż przed finałem przekazała smutne wieści. "My się tutaj popłakaliśmy"

Roksana Węgiel pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Przekazała im smutną wiadomość i opowiedziała o emocjach, z jakimi musiała się zmierzyć. Polały się łzy.

5 maja odbędzie się finał "Tańca z gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą: Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maffashion i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Zaraz przed finałem program opuścili Maciej Musiał oraz Daria Syta. W tej edycji poziom jest bardzo wyrównany, dlatego to, kto wygra format, pozostaje jedną, wielką tajemnicą. Emocje przed finałem sięgają zenitu. Poruszona Roksana Węgiel przemówiła do obserwatorów i podzieliła się przykrą wiadomością. Nie dowierzała.

Zobacz wideo Keving Mglej postanowił odejść z internetu. Wspomniał o aferze z eks

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel nie kryła smutku. "Właśnie skończyliśmy ostatni trening"

Roksana Węgiel zamieściła w godzinach wieczornych czarno-białe wideo z Michałem Kassinem. Wyjawiła powód swojego smutku. - Właśnie skończyliśmy ostatni trening do "Tańca z gwiazdami". No to jest niesamowite, jak ten czas szybko minął. My się tutaj popłakaliśmy przed chwilą, rozkleiliśmy. Powspominaliśmy! Przepiękna przygoda, naprawdę to było coś niesamowitego - mówiła na InstaStories do obserwatorów. Michał Kassin potwierdził słowa Węgiel. - Łzy poleciały - stwierdził. Roksana Węgiel zapowiedziała, że w przyszłości zrobi podsumowanie przygody w programie. - To było coś naprawdę pięknego. Ja nie mogę uwierzyć w to, że to jest nasz ostatni trening. Będziemy tęsknić za "Tańcem z gwiazdami" - mówiła. Chcecie powspominać występy Roksany Węgiel w programie? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel musiała podjąć decyzję o finałowym występie. Poprosiła o pomoc internautów

W finale programu uczestnicy zaprezentują jeden taniec z poprzednich odcinków. Roksana Węgiel i jej partner nie mogli się zdecydować, który występ powtórzyć, dlatego zwrócili się do obserwatorów. "Pomożecie?" - czytaliśmy na InstaStories piosenkarki. Internauci mieli do wyboru taniec współczesny lub paso doble. Już wkrótce przekonamy się, jak zadecydowali. Jedno jest pewne, finał będzie bardzo emocjonujący. ZOBACZ TEŻ: Tak 13-letnia Roksana Węgiel zapowiadała udział w "Tańcu z gwiazdami". Sześć lat później spełniła to marzenie

Roksana WęgielRoksana Węgiel Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.