Serial "Ranczo" przez wiele lat zachwycał polskich fanów. Widzowie śledzili losy bohaterów z Wilkowyj. Emisja formatu dobiegła końca po 130 odcinkach. Obecnie format można oglądać za pośrednictwem TVP VOD albo Netfliksa. Wśród postaci znajdowała się Leokadia Czerepach, niezwykle sympatyczna księgowa. W bohaterkę wcielała się Magdalena Kuta. Jak się okazało, po latach niełatwo zobaczyć w niej słynną Lodzię. Tylko spójrzcie!
Magdalena Kuta ma ogromny dorobek artystyczny. Mało kto wie, że aktorka zadebiutowała w latach 80. Zanim wystąpiła w "Ranczu", zagrała m.in. w "Seksmisji" czy "Inferno". Jakiś czas temu pojawiła się również w hicie Netfliksa, "Gangu zielonej rękawiczki". Nie da się jednak ukryć, że to kultowy serial o życiu bohaterów z Wikowyj przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Teraz Kuta kompletnie nie przypomina odrywanej przez siebie Lodzi. Nie sposób nie zauważyć, że dużą rolę odgrywa fryzura. Kiedyś aktorka miała długie, lekko kręcone włosy w rudym odcieniu. Obecnie jej stawia na znacznie krótszą stylizację. Zmieniła także kolor. Ma jednak wciąż ten sam uśmiech. Poznalibyście ją? Lubicie "Ranczo"? Więcej kadrów z kultowego serialu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Znajdziecie tam również obecne zdjęcia Magdaleny Kuty.
Bogdan Kalus jakiś czas temu wziął udział w rozmowie z Jastrząb Post. Serialowy Hadziuk przyznał, że bardzo chętnie wróciłby do telewizji. Podkreślił jednak, że mógłby zaangażować się w coś nowego, co będzie dla niego wyzwaniem. Nie ma jednak dobrego zdania na temat potencjalnej kontynuacji "Rancza". Zdradził, że jego zdaniem serial nie powróci na antenę. - Nie. Myślę, że na 100 procent nie powróci - podkreślił stanowczo Kalus. Dodał również, że tragiczne sytuacje wpłynęły na to, że serial nie byłby taki sam. Mowa między innymi o śmierci Pawła Królikowskiego. Szczegóły rozmowy z Bogdanem Kalusem znajdziecie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Co słychać u gwiazd serialu "Ranczo"? Cezary Żak "ma już trochę dosyć", Marta Lipińska wręcz przeciwnie
Wiadomo, jak koledzy z "Rancza" powitali Olbrychskiego. Dostał wymowną ksywkę
Fani są zachwyceni metamorfozą Lilli z "Sanatorium miłości". Tylko spójrzcie!
Dziennikarz TVN nie wytrzymał po słowach Trumpa o Polsce. "Emocje wzięły górę"
Ziobro skarży się na koszty leczenia w USA. "Nie stać mnie"
Taylor Swift i Travis Kelce są już po ślubie! Mało kto wie, w jaki sposób się poznali
Englert emocjonalnie podsumowała swój występ na Open'erze. "Nie sądziłam, że..."
To on zastąpił Dowbora u boku Hajduk-Popińskiej w "Dzień dobry TVN". W komentarzach zawrzało
Lewandowscy dali się ponieść festiwalowi na Open'erze. Pokazali stylizacje, Anna skusiła się na fast food
Informacja o diagnozie zaskoczyła Marię Prażuch-Prokop. "Być może jestem pierwszym przypadkiem..."