Gwiazdor TTV wziął ślub w Las Vegas! Panna młoda was oczaruje

Ceremonia zaślubin w Las Vegas? Czemu nie? Właśnie na taki krok zdecydował się gwiazdor TTV. W sieci pochwalił się zdjęciem z tego wyjątkowego momentu. Spójrzcie tylko na pannę młodą!

Hubert Szczypek rozpoczynał swoją przygodę z telewizją w programie "Kocha, lubi, pasuje". Główną bohaterką tego formatu randkowego była Magda, która poszukiwała wymarzonego chłopaka. Wśród kandydatów znalazł się właśnie Hubert. Choć z Magdą ostatecznie mu nie wyszło, to wygląda na to, że gwiazdor TTV odnalazł już prawdzie szczęście u boku innej kobiety! Kim jest panna młoda? Hubert pochwalił się zdjęciami z wyjątkowej ceremonii zaślubin. Spójrzcie sami! Więcej zdjęć Huberta znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Na ślubie Kaczorowskiej wydarzyła się tajemnicza sytuacja. "Czuć było, że to dzieje się z siły wyższej"

Hubert Szczypek wziął ślub w Las Vegas. Kim jest blondwłosa piękność ze zdjęcia? 

Od jakiegoś czasu gwiazdor TTV wrzucał do sieci relacje ze Stanów Zjednoczonych. Szybko się okazało, że wycieczka do USA nie była jedynie rekreacyjną wyprawą. Hubert wybrał się do Las Vegas, żeby wziąć ślub z miłością swojego życia, Sylwią Gaczyńską. Para zrezygnowała z klasycznych strojów i postanowiła zabawić się kolorami. Na zdjęciu widzimy Huberta w różowej marynarce. Panna młoda poszła jego śladami i założyła cekinową suknię w tym samym kolorze. W komentarzach posypały się gratulacje. "Morza miłości", "Młodzi piękni i szczęśliwi. Niech tak zostanie" - pisali poruszeni internauci. Z kolei sam Hubert udzielił krótkiego wywiadu magazynowi telewizyjnemu "Co za tydzień", w którym przyznał, że wcześniej, w Polsce odbyła się kameralna uroczystość dla bliskich. 

W jakich programach możecie zobaczyć Huberta Szczypka? 

Uczestnik "Kocha, lubi, pasuje" od 2023 roku jest częścią rodziny "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wspólnie z siostrą Tusią komentuje popularne programy telewizyjne. Tusia od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym małżeństwie z Danielem. Siostra Huberta pasjonuje się podróżami i prowadzi własnego bloga związanego z tą tematyką. Samego Huberta można zobaczyć również w "99 - Gra o wszystko. VIP". Widzowie z pewnością kojarzą go także z innego formatu TTV, "Nasi w mundurach", gdzie rywalizował m.in. z braćmi CollinsSylwią Bombą. ZOBACZ TEŻ: Sylwia Bomba na kadrach, na jakich jeszcze jej nie widzieliście. "Każda kobieta ma wiele twarzy"

Hubert z siostrąHubert z siostrą Gwiazdor TTV wziął ślub w Las Vegas! Panna młoda was oczaruje. Fot. 'Gogglebox'/ TTV

Który program TTV lubicie najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.