"10 lat młodsza w 10 dni". Sablewska w ogniu krytyki: Stylizacja prosto z jarmarku. Wtrąciła się uczestniczka

Za nami kolejny odcinek programu "10 lat młodsza w 10 dni". Maja Sablewska znowu podpadła widzom, którzy twierdzą, że swoimi stylizacjami krzywdzi uczestniczki.

Niedawno ruszył nowy sezon programu "10 lat młodsza w 10 dni", który emitowany jest na antenie Polsat Cafe. Ekspertka od metamorfoz, Maja Sablewska, po raz kolejny pomaga uczestniczkom w wizualnych przemianach. Pierwszy odcinek wywołał ogromne emocje wśród widzów. Internauci bardzo negatywnie ocenili stylizacje zaproponowane przez prowadzącą i w sieci posypały się krytyczne komentarze.  "Dla mnie to kolejna katastrofa. Nie taka kiecka, jak z wyższej siostry. Nie taka fryzura - jakby piorun w miotłę walnął. Nie takie buty - kropki i jeszcze kokarda. Nie, nie, nie" - podkreślali widzowie. Za nami kolejny odcinek formatu. Wygląda na to, że Maja Sablewska znowu podpadła. 

Zobacz wideo Maja Sablewska o relacji z Dodą. "Po tylu latach mamy do siebie szacunek"

"10 lat młodsza w 10 dni". Magdalena zajmuje się córką z niepełnosprawnością. "Chcę odzyskać swój wygląd"

Bohaterką najnowszego odcinka programu "10 lat młodsza w 10 dni" była 39-letnia Magdalena Kaczyńska, zapracowana mama dwójki dzieci. Kiedy prowadząca zapytała przypadkowo spotkanych na ludzi ulicy, aby wskazali wiek uczestniczki, sądzili, że ma aż dziesięć lat więcej. Magdalena przyznała, że nie ma czasu, aby o siebie zadbać, ponieważ zajmuje się córką z niepełnosprawnością. Opieka nad dziewczynką pochłania bardzo dużo jej czasu i energii. Uczestniczka czuje się na co dzień zaniedbana, niewyspana i zmęczona. Materiał z metamorfozy znajdziecie na dole strony.

Przez te półtora roku miałam prawo być tylko i wyłącznie matką, nie mając czasu na bycie sobą, na patrzenie na swoje potrzeby. Bardzo liczę na to, że program poprawi znacznie mój zaniedbany wizerunek, co podniesie poczucie mojej własnej wartości i ułatwi mi podjęcie nowej pracy. Po takim czasie siedzenia w domu chcę odzyskać swój wygląd, pewność siebie i wyjść znowu do ludzi

- wyznała Magdalena.

'10 lat młodsza w 10 dni'. Widzowie skrytykowali stylizację po metamorfozie. 'Dodaje lat''10 lat młodsza w 10 dni'. Widzowie skrytykowali stylizację po metamorfozie. 'Dodaje lat' '10 lat młodsza w 10 dni'. Widzowie skrytykowali stylizację po metamorfozie. 'Dodaje lat'; fot. screen instagram.com/polsatcafeofficial

 

"10 lat młodsza w 10 dni". Widzowie skrytykowali stylizację po metamorfozie. "Dodaje lat"

W finale Maja Sablewska ubrała uczestniczkę w złotą spódnicę, wysokie szpilki i połyskującą bluzkę. Magdalena była zachwycona przemianą. Przyznała, że nigdy w życiu tak nie wyglądała i ma nawet widoczną talię. Dużo mnie pochlebne opinie miała spora część widzów, którzy po raz kolejny skrytykowali Maję Sablewską. "Stylizacja okropna, w życiu bym tego nie założyła, zamiast zatuszować niedoskonałości, to wszystko jest uwidocznione", "To młoda kobieta, a stylizacja bardzo dodała tej pani lat", "Plastik is fantastik. Taka stylizacja prosto z jarmarku", "Nietrafiona ta stylizacja i dodaje lat. Cała świecąca jak choinka. Jednak najważniejsze, że ta pani się dobrze w tym czuje i jej się podoba. Chociaż sama bym w takim czymś nie wyszła" - czytamy w komentarzach. Udział w dyskusji wzięła też sama uczestniczka, która podkreśliła, że jest bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy.  "A ja dodam od siebie. Łatwo krytykować z własnego fotela. Z doświadczenia z programem, Mają, całą ekipą mam przemiłe wspomnienia. Polecam każdej kobiecie. Odwagi i wiary w siebie" - podsumowała uczestniczka w komentarzach na Facebooku. 

 
 
Jak oceniasz stylizacje Magdaleny w wykjonaniu Mai Sablewskiej ?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.