"Rolnik szuka żony". Wielkanoc Joanny była trudna. "Niestety całe święta"

Joanna z "Rolnik szuka żony" poinformowała obserwatorów, że jej święta nie przebiegły tak, jak planowała. Żona Kamila wrzuciła do sieci zdjęcie, którym wyjaśniła, o co chodzi.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to szczęśliwcy, którym udało się odnaleźć szczęście w programie "Rolnik szuka żony". Para poznała się na planie ósmej edycji randkowego show i do dzisiaj tworzy zgrany duet. Zakochani w 2022 roku powitali na świecie córkę Antoninę, a już w 2023 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Po udziale w hitowym programie Joanna i Kamil aktywnie działają w sieci, gdzie informują widzów o swojej codzienności. Wielgosz niedawno przekazała smutne wieści, że jej Wielkanoc nie była taka, jaką sobie wymarzyła.

Zobacz wideo Marta Manowska tłumaczy, dlaczego "Pytanie na śniadanie" nie jest formatem dla niej

"Rolnik szuka żony". Wielkanoc Joanny była trudna. Chodzi o zdrowie

Zdrowie Joanny odmówiło posłuszeństwa. Z udostępnionego zdjęcia wynika, że uczestniczka spędziła święta wielkonocne, korzystając z inhalatora. "Moje całe święta niestety wyglądały tak. Rozłożyło mnie na łopatki... Mam nadzieję, że u was święta minęły w zdrowiu i rodzinnie" - czytamy opis fotografii. Joanna nie zdradziła jednak, co dokładnie jej dolega. Więcej zdjęć Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony" znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil poznali się w telewizji 

Joanna i Kamil udowadniają, że w programie "Rolnik szuka żony" faktycznie można znaleźć miłość. Para niedawno gościła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała o łączącym ich uczuciu i początkach znajomości. Kamil wyznał, że chęć znalezienia partnerki była głównym powodem, dla którego odważył się zgłosić swoją kandydaturę. - Program sporo pomógł, że można znaleźć tę miłość. Zgłosiłem się i zaryzykowałem. Motywem przewodnim była chęć poznania drugiej osoby - opowiadał. Mimo nadziei, uczestnik nie spodziewał się, że rzeczywiście uda mu się odnaleźć w telewizji to, czego pragnie. Co na temat swojego udziału miała do powiedzenia Kamila? Uczestniczka zdradziła, co urzekło ją najbardziej w Kamilu przy ich pierwszym zapoznaniu. - Odniosłam takie wrażenie, że Kamil jest bardzo dojrzały, jak na swój wiek. [...] Dojrzały człowiek, szukamy tego samego. To pomyślałam, czemu nie. Trzeba spróbować - mówiła.

'Rolnik szuka żony'. Joanna wspomina ciążę. Tak wyglądała na chwilę przed rozwiązaniem'Rolnik szuka żony'. Joanna wspomina ciążę. Tak wyglądała na chwilę przed rozwiązaniem Fot. Instagram/ joasia.wielgosz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.