Kamil z "Rolnik szuka żony" w ślubnej sesji z Asią. Internautki oniemiały. "Coś pięknego!"

Choć Joanna i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" są już po ślubie, to emocje jeszcze nie opadły. Mężczyzna właśnie wstawił na Instagramie zdjęcia z sesji. Internautki oszalały z zachwytu.

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Między tą dwójką niemal od razu zaiskrzyło. Para bardzo się sobie spodobała. Po zakończeniu randkowego show zakochani zdecydowali się na kontynuowanie relacji i prowadzenie dalszego wspólnego życia. Nieco później na świat przyszła ich córka Antonina. Z czasem para podjęła decyzję o zaręczynach. Przygotowaniami do uroczystości chętnie dzielili się w sieci. Nie zdradzili jednak dokładnej daty ani miejsca, w którym zaplanowana została ceremonia.

Zobacz wideo Marta Manowska opowiada o ślubach w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dlaczego nie uczestniczy we wszystkich? "Jest mi bardzo przykro"

"Rolnik szuka żony". Kamil pokazał zdjęcia ze ślubu. Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczycie 

Sakramentalne "tak" Joanna i Kamil powiedzieli sobie 9 września bieżącego roku. Radosne wieści przekazała produkcja programu "Rolnik szuka żony". Teraz przyszedł czas na Kamila. Świeżo upieczony małżonek pochwalił się uroczym kadrem z tego wyjątkowego dnia.

Na Instagramie Kamila pojawiło się kilka ujęć z uroczystego dnia zaślubin. Na fotografiach widzimy uradowaną parę młodą. Pierwsze zdjęcie przedstawia małżonków z córką. Z kolei na drugim możemy zobaczyć zakochanych składających sobie namiętny pocałunek. Tego dnia pan młody miał na sobie bladoszary garnitur, z kolei żona rolnika postawiła na subtelną suknię w stylu boho i wianek na głowie. "Najważniejszy dzień w naszym życiu" - napisał Kamil pod postem.

 

"Rolnik szuka żony". Kamil pochwalił się ślubną fotografią. Internautki oniemiały. Zachwytom nie było końca

Pod opublikowanymi kadrami niemalże od razu pojawiły się liczne reakcje. Fani pary chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. Przy okazji nie kryli zachwytu i obdarzyli nowożeńców samymi komplementami. "Miłości i szacunku do partnerstwa każdego dnia" - napisała jedna z internautek. "Moje gratulacje dla młodej pary i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia" - dodała kolejna. "Piękny finał i nowy początek tej historii, a motyw zboża w wystroju panny młodej - coś pięknego!" - stwierdziła następna. "Cudowna rodzinka" - dodała jeszcze jedna. Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o: