Joanna i Kamil powiedzieli sobie "tak". Są pierwsze zdjęcia ze śluby pary z "Rolnik szuka żony"

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz w końcu stanęli na ślubnym kobiercu! Para znana z programu "Rolnik szuka żony" powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Para od razu się sobie spodobała. Po zakończeniu randkowego show zakochani zdecydowali się na dalsze wspólne życie. Niedługo później na świat przyszła ich córka. Z czasem para podjęła decyzję o zaręczynach. O tym, że przez długi czas oboje przygotowywali się do ślubu, wiedzieli ich fani. Wielgosz i Osypowicz nie zdradzali jednak, kiedy odbędzie się miejsce ceremonia. W końcu jednak prawda wyszła na jaw. Dawni uczestnicy w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak"!

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ada i Michał szaleją na weselu

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz stanęli na ślubnym kobiercu!

Nowina o ślubie Kamila i Joanny została przekazana przez producentów programu "Rolnik szuka żony". Zdjęcia z wyjątkowego dnia uczestników pojawiły się w mediach społecznościowych. "Dziś "tak" powiedzieli sobie Joanna i Kamil! Kochani, wspaniali, najpiękniejsi nasi! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Sto lat młodej parze!" - napisano w poście na Instagramie. Producenci przypomnieli, że historia zakochanych zaczęła się od jednego listu, podkreślając wyjątkowość ich relacji. Okazało się jednak, że na uroczystość nie dotarła pewna gościna. Była nią Marta Manowska, prowadząca randkowego show. Już kilka tygodni temu tłumaczyła, że będzie zmuszona zrezygnować z udziału w ceremonii. Więcej zdjęć Kamila i Joanny znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Jak wyglądały przygotowania Joanny i Kamila do ślubu? Uczestnicy "Rolnika" zdradzali kilka szczegółów

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz aktywnie działają w mediach społecznościowych. W sieci komunikują się również ze swoimi fanami. Choć cenią sobie prywatność, co jakiś czas zdradzali więcej szczegółów na temat ślubu. "Przygotowania to ciekawy czas. Właśnie jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka. Nasze wesele będzie w stylu boho" - wyznała uczestniczka w rozmowie z Telemagazynem. Dodała również, że jej suknia była zaprojektowana przez Macieja Domańskiego. ZOBACZ TEŻ"Rolnik szuka żony". Kamil i Joanna wyznali sobie miłość i urzekli widzów. "Najlepsza para tej edycji"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.