"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil świętują rocznicę zaręczyn. "Kroczymy po kolejne lata"

"Rolnik szuka żony". Od zaręczyn Joanny i Kamila minął już rok. Wybranka rolnika opublikowała z tej okazji wzruszający post na Instagramie.

Joanna i Kamil z ósmej edycji randkowego show "Rolnik szuka żony" byli jedną z ulubionych par widzów TVP. On marzył o założeniu rodziny i dzieciach, ona przyszła do programu w poszukiwaniu idealnego męża. Młodzi szybko się w sobie zakochali. Para przygotowuje się właśnie do ślubu. W finale "Rolnik szuka żony" mogliśmy oglądać oświadczyny Kamila, które Joanna ze wzruszeniem przyjęła. Jak się okazuje, od tej pięknej chwili minął niedawno rok.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil świętują rocznice zaręczyn

Joanna postanowiła w symboliczny sposób uczcić rocznicę zaręczyn z przyszła mężem. Opublikowała nagranie z chwili, gdy Kamil oświadczał się jej w programie i napisała:

Dziś mija rok od tego pięknego dnia. Był to najszczęśliwszy rok mojego życia. Kroczymy po następne lata. Dziękuję Kamilu za każdą wspólną chwilę - czytamy.

Rolnik szuka żony. Rocznicza zaręczyn Joanny i KamilaRolnik szuka żony. Rocznicza zaręczyn Joanny i Kamila fot. Instagram

Nie ulega wątpliwości, że dla Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony" rocznica zaręczyn przywołuje piękne wspomnienia i ogromne wzruszenie. Przed parą jednak jeszcze więcej takich wyjątkowych momentów. Już niedługo Joanna i Kamil powitają na świecie swoje pierwsze dziecko i wezmą ślub.

Ostatnio narzeczona rolnika zdradziła kilka elementów dotyczących uroczystości. Ceremonia planowana jest na 2023 rok, ale - jak wiadomo - tak duże przedsięwzięcia wymagają przygotowania z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak się okazuje, młodzi sami zorganizują całe wydarzenie. Joanna zdecydowała, który model sukni ślubnej wybierze. Zdradziła także, że zdecydowała się na suknię szytą u projektanta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.