Ela z "Rolnik szuka żony" i Józef z "Sanatorium miłości" się zaręczyli? TVP pogratulowała

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" i Józef z "Sanatorium miłości" zdecydowali się na wspólną przyszłość? Na Facebooku kuracjusza pojawiło się zdjęcie wskazujące na zaręczyny pary.

Elżbieta Czabator była uczestniczką ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", w której dała się poznać jako zaradna kobieta szukająca odpowiedzialnego partnera. Związała się wtedy z Markiem, który wkrótce okazał się dla niej ogromnym rozczarowaniem. W finale produkcji wyznała, że mężczyzna był głównie zainteresowany jej "lokum". Od jakiegoś czasu Czabator była w serdecznych relacjach z Józefem z piątej edycji "Sanatorium miłości". Duet chętnie wrzucał wspólne kadry w media społecznościowe, co tylko podsycało plotki o rzekomym romansie. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie informujące o... zaręczynach!

Zobacz wideo Marta Manowska ujawnia zarobki na Instagramie

Ela z "Rolnik szuka żony" i Józef z "Sanatorium miłości" się zaręczyli? TVP pogratulowało

"Długo czekałem na tę chwilę, lecz serce nie sługa" - napisał Józef z "Sanatorium miłości" pod kadrem, na którym klęczy z pierścionkiem przed Elżbietą z "Rolnik szuka żony". Co więcej, zdjęcie zostało momentalnie podchwycone przez produkcję programu o kuracjuszach. "Kochani, gratulujemy! Józef z piątej edycji 'Sanatorium miłości' i Elżbieta z 'Rolnik szuka żony' podzielili się tą piękną nowiną" - czytamy. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby nie fakt, że fotografia została udostępniona... 1 kwietnia w prima aprilis.

W sekcji komentarzy czytamy zarówno gratulacje, jak i bardziej podejrzliwe głosy o możliwym dowcipie duetu. "Gratulacje! Szczęścia", "Ściemka, ale gratulacje za pomysł, aż się wzruszyłam, prawie chciałam gratulować, "2 kwietnia Elusia odda Józkowi pierścionek" - czytamy. Na ostatnie słowa odpowiedziała sama Elżbieta. "Nie oddam, bo to był mój!" - czytamy.

Józef z "Sanatorium miłości" również nie odnalazł szczęścia w programie. Łączono go z wieloma kobietami

Przypominamy, że Józef Raciniewski był uczestnikiem piątej edycji "Sanatorium miłości" i został zapamiętany jako jedna z bardziej charyzmatycznych postaci. Mimo tego, nie dało mu się znaleźć wymarzonej partnerki w sanatorium. Po zakończeniu piątego sezonu wiele osób spekulowało o jego rzekomej relacji z Iwoną, Ulą, aż w końcu Elżbietą z "Rolnik szuka żony".

 

Elżbieta Czabator 'Rolnik szuka żony'Elżbieta Czabator 'Rolnik szuka żony' fot. materiały prasowe TVP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.