"Love Island". Mowa o... oświadczynach. Widzowie bezlitośni. "Co za chłop"

Program "Love Island" trwa w najlepsze. Adrian ma na tyle rozpaczać za Wiktorią, która opuściła show, że w rozmowie z Patrycją wyraził chęć zaręczyn. Zakłopotani widzowie dają upust w komentarzach.

W ostatnich odcinkach "Love Island" atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Z programem (na chwilę) pożegnała się Wiktoria, która wkrótce ma ponownie dołączyć do wyspiarzy. Adrian w trakcie rozmowy z Patrycją na tyle rozpaczał za swoją sympatią, że zaczął przebąkiwać o... zaręczynach. Widzowie w komentarzach na Instagramie nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Zobacz wideo Gilon o "tropieniu" jej związku. "Jestem w szoku"

"Love Island". Adrian mówi o oświadczynach z Wiktorią. "Dałbym radę zrobić wszystko"

- Jak ona się czuje, czy ona jest szczęśliwa, co ona myśli? (...) Mów mi, bo mam ciężki okres teraz w życiu - dopytywał Adrian Patrycję o Wiktorię, która opuściła show. - No, ona też poczuła coś do ciebie. Liczyła raczej, że wyjdziesz za nią (z programu - red.) - odpowiedziała Patrycja. Uczestnik w mig wyznał, że bardzo mu brakuje Wiktorii i wiele by zrobił, aby pojawiła się w show ponownie. - Dałem sobie nadzieję, że ktoś tu jeszcze przyjdzie, kto bardziej mi zawróci w głowie od niej. Tak się nie stało - mówił. Nagle Adrian wypalił o... zaręczynach. - Ja powiedziałem chłopakom takie zdanie, że gdyby ta kobieta tu była i wróciła, to dałbym radę zrobić wszystko, nawet się oświadczyć. Moje serce zostało tak skradzione, że ciężko byłoby je znaleźć policji, rozumiesz? - pytał nieco zakłopotaną Patrycję. 

 

"Love Island". Widzowie bezlitośni wobec Adriana. Nie pozostawiają na nim suchej nitki

W komentarzach na Instagramie pod fragmentem rozmowy Adriana i Patrycji aż zaroiło się od złośliwych komentarzy widzów. Wiele z nich mówi o "odklejeniu" i braku dojrzałości uczestnika. "Ja tego nie dźwigam już. Ktoś ma podobnie? Ręka w górę...", "Co za chłop. Oświadczyć się po dwóch tygodniach znajomości, umrę ze śmiechu", "Ten chłop jest tak odklejony, że brakuje słów", "Mógłby się jej oświadczyć, ale wyjść z programu nie może" - czytamy. Przypominamy, że gromy na Adriana spadły również po tym, jak dość szybko się pocieszył po odejściu Wiktorii. Z zapowiedzi nowego odcinka wynika także, że to dopiero początek dramy, bowiem uczestniczka ma ponownie pojawić się wśród wyspiarzy.

'Love Island'. Patrycja to sobowtórka znanej aktorki? 'Mega podobna''Love Island'. Patrycja to sobowtórka znanej aktorki? 'Mega podobna' 'Love Island'. Patrycja to sobowtórka znanej aktorki? 'Mega podobna', fot. Love ISland

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.